Jeszcze jest szansa. Do 22 marca każdy z Was ma szansę wygrać samochód Mazda 2 FL, rocznik 2011! Ale to nie wszystko. W konkursie Sprzedajemy.pl na Facebooku zgarnąć można także netbooki Lenovo i podwójne zaproszenia do kina.

Jak wygrać? Najpierw odwiedźcie stronę organizatora konkursu http://www.facebook.com/sprzeda… . Jak zwykle – musicie polubić fanpejdż. Tu przecież chodzi o reklamę. Teraz możecie spokojnie przejść do walki o samochód. Wszystko w zakładce “Konkurs”. Aplikacji należy nadać odpowiednie uprawnienia.

Co dalej? Zadanie konkursowe polega na tym aby wyczaić moment, w którym w aplikacji konkursowej pojawi się specjalnie oznaczone zdjęcie, pod którym została ukryta nagroda. Następnie, jak najszybciej od momentu pojawienia się awatara, należy go wybrać spośród 15 różnych zdjęć widocznych w galerii. To wszystko!

Nagrodę dzienną – bilety do kina – zgarnia najszybszy konkursowicz. Co z samochodem? Wygra go ten uczestnik, który w czasie trwania całego uzyska najlepszy wynik dzienny. Jest jednak mały haczyk. W walce o Mazdę brane są pod uwagę jedynie te wyniki, które zostały uzyskane przez gracza w dniu, w którym ten opublikował co najmniej jedną ofertę sprzedaży w aplikacji konkursowej.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

2 Replies to “Użytkowniku! I Ty możesz wygrać Mazdę!

  1. Na mazdę zostało coraz mniej czasu, notebooka n ie udało mi się wygrać, ale bilety do kina mam :))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *