Mark Zuckerberg zapowiedział w ub. środę, że w przyszłym tygodniu Facebook zaprezentuje “coś niesamowitego” https://www.fejsik.pl/Facebook-z… . Serwis TechCrunch wywróżył, że będzie to funkcja wideorozmów. Jeśli informacje się potwierdzą, społecznościowy gigant rzeczywiście zaskoczy swoich wyznawców.

Przypomnijmy, że o wideorozmowach na Facebooku plotkuje się już od dawna. Imperium Marka Zuckerberga zawarło w ub. roku pakt ze Skypem – Skype 5.0 został zintegrowany z Facebookiem, ale bez możliwości prowadzenia rozmów wideo. Tylko audio. Jeśli Mark Zuckerberg czekał na dogodny moment do rozbudowania Facebooka o wideorozmowy, to ten moment nadszedł właśnie teraz.

Społecznościowego mesjasza z pewnością zmobilizował do działania jeszcze gorący serwis społecznościowy Google+.

Według doniesień TechCrunch funkcja wideorozmów na Facebooku zostanie zaprezentowana podczas konferencji prasowej 6 lipca. Czat wideo ma być oparty o technologię Skype’a. Nie wiadomo, czy do prowadzenia wideorozmów na Facebooku nie będzie konieczne zainstalowanie klienta Skype.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

8 Replies to “Wiemy, czym zaskoczy nas Facebook!

  1. łał ale odlot wideorozmowa na fuckbooku to jest to, bo po co pytac kogos adres skype, to zbyt skomplikowane, to napewno zrobi furorę wśród fejsikowców

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *