Nerwowy poranek w Azji. Niektórzy użytkownicy produktów Apple zaspali dziś rano do pracy. Powód? Nie zadziałały budziki w iPhone’ach.

Właściciele modnych komórek skarżą się na Twitterze, Facebooku i w innych serwisach społecznościowych, że zaspali na lotnisko, że nie dojechali na czas do pracy. W ich iPhone’ach po raz trzeci z rzędu nie zadzwoniły budziki. Apple zapewniał, że w nowym roku alarmy zadziałają. Niestety – nie zadziałały.

Co ciekawe noworoczne problemy mają także inne cacka Apple’a – donosi GAZETA. Głupieją iPody. Co na to władze giganta? Nic. Od dzisiejszego poranka budziki miały dzwonić na czas. Na początku 2010 roku gadżety z logo nadgryzionego jabłka także nie rozpoznały daty. Czyżby dopadł je spóźniony milenijny wirus? A może nowy sprzęt Apple’a jest robaczywy?

Dostaliśmy cynk, że niektóre iPhone’y w Polsce także zgłupiały dziś rano. Swoje żale użytkownicy wylewają tu http://www.facebook.com/pages/W… Jak sobie radzić?

Problem występuje tylko w przypadku alarmu pojedynczego. Rozwiązaniem problemu jest zatem ustawienie budzika, który cyklicznie się powtarza. Apple przyznało, że jest świadome niedociągnięć swojego systemu, ale nie zamierza wypuszczać aktualizacji systemu iOS’a oraz systemu OS X z tego powodu – czytamy na stronie “Weekend się skończył – chciałbym żeby iPhone mnie obudził”.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *