Użytkownicy Facebooka walczą o przywrócenie do pracy swoich radiowych idoli. Ale nic już nie uratuje, gdyż Wojewódzki i Figurski – według doniesień “Gazety Wyborczej” zostali wyrzuceni nie tylko z anteny, lecz także z Eski Rock”.

Wojewódzki i Figurski – co się stało?

Przypomnijmy, iż 12 czerwca w programie na żywo prezenterzy Wojewódzki i Figurski w niewybrednych słowach wypowiadali się o ukraińskich kobietach.

“Popisy” antenowe Wojewódzkiego i Figurskiego skrytykowali m.in. minister sportu, ukraińskie MSZ, politycy opozycji, audycja nie spodobała się również przedstawicielom UEFA, Radzie Etyki Mediów i Krajowej Radzie Radiofonii i Telewizji. “Nie spodobała się” to delikatne określenie. Co ciekawe znane z barwnych opinii polskie feministki nie potępiły prezenterów.

“Z dniem 28 czerwca 2012 roku audycja Poranny WF przeszła do historii. Tej samej, która nas osądzi. Wszystkim współpracownikom dziękuje, fanów pozdrawiam, a wrogom mówię – do usłyszenia…”

Tą “radosną” informacją podzielił się na swoim oficjalnym fan page’u Kuba Wojewódzki.

Fanpage Porannego WF w Esce Rock

Na Facebooku natychmiast zaczęły wyrastać fanstrony, których moderatorzy domagają się powrotu “Porannego WF-u”. Oto przykłady:

Chcemy Poranny WF w Esce Rock
Przywrócić Poranny WF – nie ma poranku bez wf-u

Fanów – jak na lekarstwo.

Czy staniecie w obronie panów Wojewódzkiego i Figurskiego? A może znudziły się Wam ich radiowe “żarciki”?

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

16 Replies to “Wojewódzki i Figurski zwolnieni z pracy. Bunt na Facebooku

  1. No i dobrze Dwa Pajace! którzy na siłę wciskają swój sposób na świat – Panowie ja mam w d…. Wasze problemy tak jak Wy przejmujecie się Tymi co nie pracują w propagatorach ( mediach) kultury , której Wy w ogóle nie macie!!!!!!!!!!! Erotomani i to bez gustu ! Do łopaty i tam się trochę wysilić to może będzie większy pożytek!!!

  2. Audycja jest Super nie widzialem nic obrazliwego w tym programie o ukrainkach program jest satyryczny wiec rozne rzeczy sie mowi ale widac tepaka sie nie wytlumaczy.

  3. idioci nie znają się na żartach to tylko zwykły żart to wy jeśtećie matołami a nie K.W I M.F idzie sie leczyc a nie ich obrażać w gazetach!!!!

  4. A ja mam to głęboko w dupie,choć dostrzegam hipokryzję w tym ,że mogli bez konsekwencji wyśmiewać ostatni lot Kaczyńskiego,a dobrano się do ich dup dopiero gdy ich żarty skupiły się na kobietach!

  5. juz dawno powinni sie nimi zajac przeginali na calej lini jest ruznica w rozbawianiu ludzi z cudzych wad a obrazanie za wady

  6. Jak widać, zbiorowisko na fejszbuku jest na poziomie Wojewódzkiego i Figurskiego. Nic dziwnego, że bywalców Fejszbuka określa się jako “inteligentnych inaczej”, delikatnie rzecz ujmując! Osobiście nie mam zamiaru zaistnieć tylko dlatego, że mam konto na fejszbuku.

  7. Kretyni dlaczego?-Dlatego ze sa bardziej inteligentni od Ciebie Wrocław?Chyba dlatego Twoje jest takie zdanie na ich temat, ponieważ na swej inteligencji potrafią zrobić niezła kasę ,a byś na loda nie zarobił.

  8. “Kretyni dlaczego?-Dlatego ze sa bardziej inteligentni od Ciebie Wrocław?” Jeśli ich inteligencja się objawia dennymi i płytkimi żartami , to ja dziękuję , za takich inteligentów w mediach. Wojewódzki głupi nie jest , Figurskiego nie słuchałem i nie posłucham widać, ale jego poczucie humoru wraz z wiekiem i chyba ilością kasy, leci na łeb na szyję w dół. Już nie wie chyba co ma wymyślić , by ludzi rozbawić. A może wystosowuje się do inteligencji jego słuchaczy…i mu IQ spada.

  9. Patafiany jakich malo,chamy i nic wiecej.Nawet Dave Gahan z Depeche Mode wyprosil i przerwal z Figurskim wywiad…Dave z chamami nie rozmawia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *