Jak to dobrze, że dziewczyny z FB nie próżnują! Codziennie na portalu pojawia się cała masa pikantnych, wakacyjnych i roznegliżowanych zdjęć ze statusem “Publiczne”. A my prezentujemy na łamach Fejsika te (naszym skromnym zdaniem) najlepsze. Dla Was.

Dziewczyny z FB – trochę teorii czym jest lato

Trochę teorii:

“Lato (via Wikipedia) – jedna z czterech podstawowych pór roku w przyrodzie, w strefie klimatu umiarkowanego. Charakteryzuje się najwyższymi temperaturami powietrza w skali roku. W świecie roślin jest to okres dojrzewania nasion i owoców, a w świecie zwierząt jest to okres wydawania na świat nowego pokolenia i przygotowania go do samodzielnego życia.

Zaś w świecie portali społecznościowych lato to okres wzmożonego lansu, szczególnie w przypadku apetycznych dam. Proszę nam wybaczyć ten zamierzony seksizm. Stwierdzamy fakty. Nie zawsze jesteśmy politycznie poprawni. I nie będziemy szczególnie jeśli chodzi o dziewczyny z FB.

Zdjęcia w lato

Poniżej dużo kadrów dopiero co wyjętych z zuckerbergowego kolosa. Pamiętajcie, że część z nich powinna zostać ocenzurowana przez facebookowych cenzorów. Ale ci czepiają się moderatorów stron fanowskich i zazwyczaj ignorują niezgodne z regulaminem publikacje użytkowników (czek) indywidualnych. U dziewcznyn z Facebooka widać bardzo dokładnie jak pielęgnują cerę. Może to domowymi sposobami albo SPA na Mazurach. Efekt i tak jest piorunujący!

No to zanurzamy się w galerii! Która “fejsbukowianka” najładniejsza? Piszcie w komentarzach, które opalone dziewczyny Wam się najbardziej podoba i dlaczego.

Dziewczyny z FB wbiegają do morza w lato
Wpatrywanie się w morze - dziewczyny z FB w lato
Odpoczynek na plaży
Dziewczyny z FB - medytacja podczas lata
Dziewczyny z FB - Lato i opalanie na skarpie
Bieganie po fontannie w lecie
Dziewczyny z FB - Surfowanie podczas lata
Dziewczyny z FB - rozmyślanie na plaży w lecie
Spacerowanie po plaży w lato - dziewczyna z FB

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

13 Replies to “Dziewczyny z FB – nadeszło lato i zdjęcia!

  1. trzeba być mega debilem żeby zakładać konta na tego typu portalach i chełpić sie tym, że zaistniałem. pozdrawiam

  2. to jest chore, nie rozumiem tych dziewczyn to dodaja takie zdjecia na fb, wiedzac ze tam sa dzieci od 8 lat, to jest CHORE!!!!!!!!

  3. Niezłe lato. Większość siedzi w domach i robi sobie zdjęcia komórką. Przez co pupska blade.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *