Pierwszy celebryta w kraju, Kuba Wojewódzki, skomentował wybory w USA. Dosłownie w kilku zdaniach wyraził swój entuzjazm, którym nie od dziś darzy Baraca Obamę.

Jak zwykle trafny komentarz Wojewódzkiego na Facebooku, w ciągu niespełna dwudziestu minut zdobył prawie 2,5 tysiąca lajków oraz 130 udostępnień.

Jakub nie omieszkał pogratulować sukcesu i oznajmić, jak bardzo cieszy się z wygranej. Na koniec zahaczył o temat wiz dla Polaków.

‘’Wygrał Barack Obama. Cieszymy się i gratulujemy. To wielki sukces także dla nas. Temat wiz dla Polaków znowu wróci do polityki. Za cztery lata’’.

Kilka dni wcześniej Wojewódzki trafnie skomentował sukces Janowicza w paryskim turnieju ATP. Dostało się również Jarosławowi Kaczyńskiemu w temacie trotylu, showman napisał na Facebooku ”Wybuchowy mix przebojów zagra DJ Trotyl”.

Nie sądzicie, że zrobił to w doskonały sposób? Jak wy podsumowalibyście wybory w Stanach Zjednoczonych? Co waszym zdaniem zmieni się w ciągu najbliższych 4 lat?

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

12 Replies to “Wojewódzki skomentował wygraną Obamy

  1. jeden burak pogratulował drugiemu barakowi wątpliwego sukcesu.i to by było na tyle. wiz i tak nie zniosą,a z resztą kto by chciał tam jechac?

  2. Cwaniaczek 50 letni pokazuje na koniec swej wspaniałej kariery – bo to już niedługo – szczyt głupoty, durnej pały i zachwiania rozumu. Wielki cwaniaczek niech pokaże klasę i skrytykuje oficjalnie muzułmaniów, Allaha albo Koran. Wtedy powiem że jest ok. A tak? Żenujący facet, wstyd mi za takiego równolatka

  3. sprzedadzą nam wiecej swojego przestażałego militarnego szajsu,ponęcą wizami i wydymają do spuły z unią oto wizja na najbliższe 4 lata

  4. “Kilka dni wcześniej celebryta trafnie skomentował wygraną Janowicza w paryskim turnieju ATP” Nie wiedziałem, że Jakowicz wygrał w Paryżu ale jaki portal taki bełkot

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *