Gdy polityczna gorączka rozpala najchłodniejsze umysły łatwo utonąć w natłoku informacji. Jak zatem okiełznać tysiące wpisów i komentarzy dotyczących najbliższych wyborów? Polubić wszystkie interesujące nas fan page?

Edge rank, algorytm Facebooka odpowiedzialny za informacje, które wyświetlają się na Twoim wallu praktycznie uniemożliwia śledzenie wszystkich wpisów i komentarzy (musielibyśmy sami być aktywni na tychże stronach lub chociaż mieć aktywnych znajomych). Jedynym wyjściem jest bezpośrednie wchodzenie na profile partii, stron o polityce. To jednak zabiera masę czasu i jest nieefektywne. Catnapoleon.com ma więc receptę na tę polityczną gorączkę – aplikację Wybory Na Żywo!

W jednym miejscu podglądamy aktywność na 25 najważniejszych fan page’ach poświęconych polityce (partie i serwisy informacyjne). Jednym kliknięciem można więc zainstalować u siebie aplikację, która uwolni nas od skakania po Facebooku. Na żywo wyświetlają się nie tylko wpisy moderatorów stron. Obserwujemy także aktywność fanów (posty i komentarze).

Kot Napoleon non stop skanuje wybrane fan page przez co maksymalne opóźnienie wynosi do 120 sekund. Narzędzie co 30 sekund odświeża widok pokazując nowe treści dzięki czemu na żywo można obserwować aktywność.

Aplikacja działa już od ponad 2 tygodni i ani razu nie zawiodła. Jest to unikalne rozwiązanie na Facebooku – taka technologia pozwala na śledzenie nawet 100 czy 200 fan page’y na żywo i gwarantuje, że nie ominie nas żadna wiadomość. Jest tu: https://www.facebook.com/cheese…

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *