Jakub Władysław Wojewódzki powraca w glorii i chwale do Teatru 6. Piętro w Warszawie. W konkursie “List motywacyjny” na Fejsie do wygrania są bilety na spektakl “Zagraj to jeszcze raz, Sam” w którym szołmen-oszołom gra jedną z głównych ról. Obok Wojewódzkiego na scenie pojawią się z Michał Żebrowski, Daniel Olbrychski, Małgorzata Socha i Anna Cieślak.

Konkurs reklamowany jest na oficjalnym fanpejdżu Wojewódzkiego http://www.facebook.com/pages/K… słowami: “Chcesz zobaczyć najwybitniejszego aktora od czasów Łomnickiego? Poniżej znajdziesz informacje jak to zrobić 🙂 Do dzieła!”. Po tak skromnym zagajeniu nie sposób się nie skusić. Już spieszymy z wyjaśnieniami, jak wygrać bilety.

Patent na sukces w konkursie jest stosunkowo prosty – należy http://apps.facebook.com/teatrm… napisać, dlaczego to właśnie TOBIE należy się wejściówka na spektakl “Zagraj to jeszcze raz, Sam”. Dzieło powinno się składać z co najmniej 500 znaków. Więc zwykłe “bo tak, kurde” tutaj nie wystarczy.

Ostateczny termin nadsyłania prac konkursowych upływa 18 września. Jest jeszcze trochę czasu. W puli nagród jest 10 podwójnych zaproszeń na spektakl w gwiazdorskiej obsadzie. Organizator może odstąpić od rozstrzygnięcia konkursu i unieważnić go bez podania przyczyny. To oficjalne info.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

One Reply to “Wygraj bilety na Wojewódzkiego!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *