Społecznościowa moda natchnęła producentów pieczątek. Wszyscy uzależnieni od Facebooka mogą teraz dać upust swoim emocjom w realu. Wszystko dzięki pieczątkom “Lubię to”.

Konstrukcja pieczątki sprawia, że możesz ją wykorzystać w każdym miejscu. To składany format, dołączona poduszka z tuszem oraz ruchoma gumka z Twoją nazwą użytkownika – chwalą się producenci unikalnej pieczątki. Gadżet umożliwia “lajkowanie” wszystkiego, co się posiadaczowi pieczęci podoba. Stemplować można wszystko: od kartek papieru, poprzez ściany, na czole użytkownika Facebooka kończąc. Fajny pomysł.

Każdy z Was ma szansę stać się szczęśliwym posiadaczem faceookowej pieczątki. Bitwa o stemple toczy się tu http://www.facebook.com/Pieczat… . Konkurs jest banalnie prosty. Wystarczy wrzucić na fanpejdż tekst, zdjęcie lub film, który zachęci użytkowników do polubienia strony. Pieczątkę wygra ta osoba, która zdobędzie najwięcej “lajków”.

Konkurs potrwa do 18 lutego, więc każdy z Was ma jeszcze szansę na oryginalny gadżet. A jeśli nie uda się pieczątki wygrać, zawsze można ją kupić. Zdobywca drugiego miejsca otrzyma podkoszulkę. Trzecie miejsce premiowane jest butelką taniego wina i paczką tanich papierosów. Brawo za oryginalność!

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “Wygraj facebookowe pieczątki!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *