Nie macie jeszcze wakacyjnych planów? Spróbujcie swoich sił w konkursie Grecos Holiday. Nagrodą główną jest tygodniowy pobyt dla dwóch osób w luksusowym apartamencie w hotelu na Krecie z wyżywieniem All Inclusive. Dodatkowo zwycięzca na jeden dzień dostanie do dyspozycji Porsche 911. I będzie mógł zaszpanować na greckiej plaży.

Konkurs potrwa do 27 lutego. Zasady są proste. Wystarczy polubić stronę organizatora http://www.facebook.com/Grecos.… i odpalić konkursową aplikację. Waszym zadaniem jest wskazać hotel, w którym ukryta jest nagroda. Ta pojawia się codziennie w innym hotelu, o innej porze dnia. Miejsce ukrycia nagrody można sprawdzić pod linkiem Gdzie jest nagroda? w aplikacji konkursowej. Dla ułatwienia codziennie wybrany hotel zostanie wyświetlony na czerwono przez 15 minut.

Każdego dnia wygrywa najszybszy uczestnik konkursu. Nagrodę główną zgarnie ten, kto przez cały okres trwania bitwy będzie miał najlepsze wyniki dzienne. Te także są premiowane nagrodami. Są to: parasol, zawieszka do bagażu i piłka plażowa.

Termin wylotu na Kretę można wybrać spośród kilku dostępnych terminów w maju, we wrześniu, bądź w październiku. Powodzenia!

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

One Reply to “Wygraj luksusowe wakacje i Porsche!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *