Citroën Polska ma dla wszystkich naprawdę kuszącą propozycję. W konkursie JESTEŚ WYJĄTKOWY każdy może na miesiąc zostać właścicielem i użytkownikiem Citroëna DS3. Sprawdźcie, co trzeba zrobić, żeby cytrynowe marzenia się spełniły.

Konkurs trwa do końca sierpnia, więc jeszcze trochę czasu zostało. Jak podkreślają organizatorzy jest to właściwie plebiscyt fotograficzny. Uczestnicy mają wykonać fotografię, która według nich najlepiej oddają wartości personalizacji i kreatywności DS3 oraz odpowiedzą na podchwytliwe pytanie: “Dlaczego wykonane przez Ciebie zdjęcie jest wyjątkowe”? Najprościej rzecz ujmując trzeba na zdjęciu pokazać, jaki ten Citroën jest nieziemski i zaje…..

Dalej wszystko potoczy się błyskawicznie. Na stronie http://www.ds3.CITROEN.com/pl Citroëna fejsbukowicze (i ci niezrzeszeni na portalu) będą głosować na najlepsze ich zdaniem zdjęcia. Wybiorą 50 fotografii a z tych pięćdziesięciu KOMISJA KONKURSOWA wyłoni jedno najlepsze.

Zwycięzca dostanie do dyspozycji rzeczonego Citroëna DS3 na cały miesiąc. Będzie musiał jednak zapłacić za benzynę i pokryć wszelkie koszty ewentualnych zniszczeń. Ale poszpanować będzie można!

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

One Reply to “Wygraj nowego CITROËNA DS3!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *