Facebook powoli przejmuje rolę portali plotkarskich i brukowców wszelkiej maści. Artyści mogą się na portalu uzewnętrzniać do woli i w dodatku centa za to nie zapłacą.

Czerwonowłosy wokalista zespołu ICH TROJE Michał Wiśniewski lubi na swoim http://www.facebook.com/MichalC… fejsbukowym profilu uraczyć naród od czasu do czasu jakimś newsem. Jakiś czas temu po koncercie na Śląsku gwiazdor dał upust swoim emocjom na Facebooku w słowach: “Super koncert na Śląsku, qwa jak ja kocham tych ludzi za to, że są. Ania już nie jest Wiśniewska. Co najmniej duchowo… Szkoda, ale LIFE IS LIFE”.

Chyba najbardziej adekwatnym komentarzem do wpisu Wiśniewskiego jest ten: “Uła…… ja pier*ole…”. “Luz – ponoć rozstania SMSem już były, a świat nieustannie idzie do przodu… żenua :(” – komentuje słowa piosenkarza Mirek. “Facebook nas wszystkich kiedyś pochłonie” – konstatuje Remi.

Czerwonowłosy artysta lubi, jak o nim pisać. Spełniamy więc jego marzenia. Szkoda tylko, że nie będzie mógł niczego na Fejsiku wyjaśnić, bo wyjechał z kraju: “Zabieram Xaviera & Fabienne i uciekamy … daleko stąd ! Dziś !” – napisał w środku nocy Wiśniewski. Qwa, jak my kochamy takich artystów!

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “Michał Wiśniewski rozstał się z żoną na Facebooku”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *