W tym konkursie można wygrać aż 19 tubek pasty do zębów i bon o wartości 1500 złotych do wykorzystania w sieci sklepów H&M. Dla tak wspaniałych nagród warto się poświęcić i spróbować swoich sił w potyczce Odśwież swoją szafę na wiosnę z 3DWhite Fresh!.

Jeśli udało mi się Was namówić do walki o pastę, odwiedźcie fanpejdż organizatorów konkursu. Znajdziecie go tu: http://www.facebook.com/3dwhite . Po spełnieniu formalności, która polega na wyrażeniu swojej sympatii poprzez kliknięcie “Lubię to”, możecie przystąpić do konkursu. Kliknijcie w tym celu link o tej samej nazwie.

Jak grać, żeby wygrać? Za pomocą aplikacji konkursowej należy zamieścić trzy fotografie, które przedstawiają modowe stylizacje. Voila! Niech Was nie zmyli komunikat skierowany do kobiet. W regulaminie konkursu nie ma ani słowa o tym, że mężczyźni nie mogą walczyć o pastę do zębów.

Wygra ten użytkownik, który zbierze największą ilość głosów facebookowiczów i zostanie wybrany przez jury konkursu. Konkurs potrwa do 1 kwietnia. Wyniki zostaną ogłoszone trzy dni po zakończeniu batalii.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “Wygraj pastę do zębów lub 1500 złotych na zakupy”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *