Zostało jeszcze jeden, dwa, trzy, cztery, pięć… sami policzcie. Ten konkurs kończy się 6 maja, więc jeszcze trochę czasu na konkursową batalię zostało. Nagrody? Są, a jakże. To ciuchy Reeboka. Cała góra damskich ciuchów.

Zabawa nazywa się Reeformuj swoje ciało z Sizeer. Organizator już w nazwie konkursu sprytnie przemycił informację o nagrodach. Prawdziwy przekaz podprogowy! Ale do rzeczy. Walka o ubrania toczy się w tym miejscu: http://apps.facebook.com/sizeer… . Aplikacja może odstraszać. Dlaczego? Takich uprawnień nie żąda nawet urząd skarbowy. Brakuje tylko zgody na dobrowolne oddanie konta na Facebooku.

Zadanie uczestników konkursu jest proste – trzeba zbierać Kroki. Krok to jednostka punktów gromadzonych w zabawie – wyjaśnia regulamin. Jak zdobywać punkty? Co najmniej raz na dobę odwiedzać aplikację, spamować zaproszeniami do gry znajomych, rozwiązywać quizy. Za rozsyłanie spamu, czyli wysyłanie znajomym linku do aplikacji konkursowej, uczestnicy dostają bonusy.

Wszystkie punkty-Kroki są sumowane i odnotowywane w rankingu. Wygrają najlepsi. Firmowe ciuszki na wiosnę: za pierwsze miejsce za 2 tys. zł, za drugie – talon na 1500 zł, trzecia pozycja w rankingu premiowana będzie bonem o wartości tysiąca złotych. Powodzenia!

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “Wygraj talon na firmowe ubrania!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *