Naprawdę na luksusowym a nie na jakiejś rozklekotanej łajbie. W konkursie “Księga ratunkowa” sponsorowanym przez Coca-Colę można zgarnąć rzeczony tygodniowy rejs boskim jachtem, noże Walther Black MultiTac, latarkę LED o wartości 16,67 (szesnaście złotych sześćdziesiąt siedem groszy) i nieśmiertelniki. Ta firma naprawdę ma gest i wie, jak dogodzić użytkownikom Facebooka.

“Celem konkursu jest zdobycie przez Uczestników konkursu nagród przy pomocy odpowiedniego narzędzia on-line dostępnego w Serwisach, o których mowa w ustępach” – czytamy w regulaminie http://www.cokezero.pl/ksiegara… internetowych zawodów. Aplikacja konkursowa dostępna jest tu http://apps.facebook.com/ksiega… i nie wymaga nadawania zbyt wielu uprawnień.

Konkurs trwa do 22 listopada więc jeszcze są szanse. Aby wygrać trzeba opisać sytuację z życia wziętą, po przeczytaniu której fejsbukowicze padną z zachwytu i będą głosować. Ma to być sytuacja “bez wyjścia”, z której udało Wam się wyjść, zgodnie z hasłem “Niemożliwe staje się możliwe”. Ale… koniec końców najlepsze wypowiedzi wybierze jury w składzie Rafał Jakubowiak, Marta Halicka, Łukasz Borek. Można dorzucać też video i zdjęcia.

Jeśli Wam się poszczęści to zanim dostaniecie nagrodę Coca-Cola zażąda od Was zapłaty podatku: Zapłata podatku dochodowego od nagród obciążać będzie zwycięzcę konkursu z zastosowaniem odpowiednich przepisów prawa, a K2 Internet SA zgodnie z ustawa o podatku dochodowym od osób fizycznych z dnia 26 lipca 1991 r. (Dz. U. nr 14 poz. 176 z 2000 r. z pózn. zm.), przed wydaniem nagrody zwycięzcy konkursu obliczy, pobierze od niego i odprowadzi do właściwego Urzędu Skarbowego zryczałtowany podatek dochodowy od wartości nagrody w wysokości 10%.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

One Reply to “Wygraj tydzień na luksusowym jachcie!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *