Kolejny rarytas dla miłośników podróży. Do 15 kwietnia każdy z Was ma szansę na zwycięstwo w konkursie GoPlanet, w którym nagrodą główną jest 18-dniowa wyprawa do Indii i Nepalu.

Jeśli macie ochotę na taką przygodę – polubcie stronę fanowską organizatora http://www.facebook.com/GoPlane… i kliknijcie zakładkę “Konkurs”. Pamiętajcie o pełnomocnictwach dla aplikacji. Możecie je wycofać w Ustawieniach prywatności już po zakończeniu konkursu.

W regulaminie zasady walki wyjaśnione są w pokręcony sposób: “Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zamieszczenie prawdziwej, autorskiej, opinii, posiadającej indywidualne cech i utrzymanie profilu na Goplanet.pl oraz lubienia fanpage Goplanet.pl na Facebooku najkrócej do dnia ogłoszenia wyników konkursu”. Mówiąc po polsku trzeba napisać coś o miejscu, w którym byliśmy na stronie www organizatora.

Zwycięzcę wyłoni jury. Z tym wyłanianiem przez przedstawicieli organizatora bywa różnie, ale wierzymy na słowo. Konkursowa opinia musi być prawdziwa i wiarygodna.

W regulaminie konkursu czytamy, że “nagroda nie obejmuje: wyżywienia, własnych wydatków i wycieczek fakultatywnych”. Miejcie to na uwadze. Szkoda, że nie informują o tym bezpośrednio na fanpejdżu.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “Wygraj wyprawę do Indii i Nepalu!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *