Z okazji 25. rocznicy wydania kultowego albumu “Bad” Michaela Jacksona Pepsi przygotowała dla swoich fanów mnóstwo dobrej zabawy i unikalnych gadżetów związanych z twórczością Króla Popu. Pliki muzyczne, albumy “Bad 25”, limitowane koszulki z wizerunkiem muzyka, legendarne skórzane kurtki “Bad”, a przede wszystkim wyjazd do Londynu na Michael Jackson The Immortal World Tour by Cirque du Soleil, czekają na wyciągnięcie ręki. Wystarczy odwiedzić profil organizatora na Facebooku i spróbować swoich sił w jednym z dwóch konkursów.

Wykopiecie je tu: https://www.facebook.com/PEPSIp…

Pierwszy konkurs nazwano – “Who’s Bad?”. Aby włączyć się do zabawy i wygrać utwory mp3 z remixami z płyty “Bad 25” uczestnik musi cofnąć się o 25 lat w facebookowej Osi czasu Pepsi https://www.facebook.com/PEPSIp… i odnaleźć słowo-klucz ukryte w grafice.

Aby grać dalej o limitowane koszulki z wizerunkiem Michaela Jacksona i albumy trzeba wymyślić hasło z użyciem słowa-klucza oraz dodać zdjęcie jednej z puszek Pepsi z limitowanej serii z wizerunkiem Króla Pop.

Jednak dla najwierniejszych fanów Michaela Jacksona jest konkurs “Who’s really, really Bad?”, w którym można wygrać kultowe skórzane kurtki zaprojektowane specjalnie dla ekipy pracującej 25 lat temu przy historycznej trasie koncertowej “Bad”. Największą atrakcją są jednak dwa dwuosobowe wyjazdy na Michael Jackson The Immortal World Tour by Cirque du Soleil.

Koncert odbędzie się 19 października br. na The O2 Arena w Londynie.

Powodzenia!

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *