Dorota Rabczewska dotrzymała słowa i nagrodziła swoich fanów na Facebooku. Przypomnijmy, że od dwóch tygodni na stronie fanowskiej Dody trwa lanserski plebiscyt, w ramach którego każdy fan piosenkarki ma szansę pokazać się (lub swoje dzieło) na wallu ciechanowskiej artystki.

Dwie osoby już się wylansowały. To Aleksandra Adams, która wykonała 7 Pokus Głównych w wersji Barbie i Adam Grześkowiak – autor komiksu z Dodą w roli głównej. Laureaci wylądowali na Fejsie byłej narzeczonej pana Nergala.

Co natchnęło Aleksandrę do wyprodukowania 7 Pokus Głównych z lalkami Barbie? “To był wynik wyjątkowo depresyjno-nudnego weekendu, jaki miałam okazję ostatnio spędzić siedząc w domu i gapiąc się w ścianę 🙂 No ale opłacało się nie lecieć do Polski, wyżywając frustracje na moich biednych lalkach, doprowadziłam do tego, że znalazłam się u Dody na Wall’u hehehehe :)” – pisze laureatka nr 1.

Fani artystki są naprawdę podnieceni trwającym konkursem, poza tym chwalą autorów nagrodzonych prac: “Jezu…. Doda jak ja Cię ubóstwiam to Ty sobie sprawy z tego nie zdajesz…” – pisze Sławek, “zajebioza” – zwięźle komentuje Adrian, pozostałe komentarze lewitują wokół kultowych tekstów z Naszej-klasy, w stylu: “boskie”, “ekstra”, “mega”. Żal cytować.

Jak wylądować na Fejsie Dody? Przypomnijmy:

“Wysyłajcie swoje propozycje na adres dodatrendy@gmail.com w temacie wpisując ZDJĘCIE FANA. Mogą to być zdjęcia: 1) Wasze z Dodą; 2) Wasze inspirowane Dodą; 3) zdjęcia Waszych rysunków, graffiti itp. Im oryginalniejszy pomysł, tym większa szansa, że zostanie opublikowane na tablicy Dody. Nie szczędźcie pomysłów, im bardziej szalone, tym lepsze :)” – pisze admin strony fanowskiej artystki.

Więcej info na fanpejdżu: https://www.facebook.com/offici…

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *