Gdzie umówić się z dziewczyną na pierwszą randkę? Jak ekstremalnie spędzić weekend z kumplami i zdobyć atrakcyjne zniżki na męskie rozrywki? Ruszyła społecznościowa platforma tylko dla mężczyzn i fanpejdż na Facebooku. Wszystko ma prowadzić do Wyzwolenia Byka!

Czym zaskoczyć kobietę i jaki sposób na podryw wybrać, by nie odejść z kwitkiem – odpowiedzi na te pytania szuka każdy mężczyzna, któremu zawróci w głowie wymarzona dziewczyna. Nie od dziś też wiadomo, że nikt nie jest dla nas tak dobrym kompanem do rozmów jak ktoś, kto myśli podobnie… czyli drugi mężczyzna. A jeśli dodatkowo można wspólnie wypić piwo i obejrzeć mecz na wielkim ekranie? Wtedy do szczęścia nic więcej nie trzeba.

Zajrzyjcie na stronę Wyzwól byka na Facebooku http://www.facebook.com/pages/W… , gdzie ruszył właśnie pierwszy konkurs, w którym nagrodami są męskie rozrywki, takie jak jazda Lamborghini, skok na bungee oraz lot szybowcem.

Celem akcji jest dostarczenie pozytywnej energii, niezbędnej każdemu samcowi w zdobywaniu świata. Pomysł oparty jest na tzw. crowdsourcingu, czyli dzieleniu się wiedzą z innymi i czerpaniu pomysłów i inspiracji od pozostałych członków społeczności.

Zainteresowani?

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “Wyzwól Byka – wygraj skok na bungee i lot szybowcem!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *