Już w najbliższy poniedziałek 30 maja polskie kobiety uwolnią swoje piersi spod stanikowego jarzma – tak przynajmniej wynika z zapowiedzi na Facebooku. Jasne, że nie wszystkie Polki zostawią tego dnia biustonosze w domu, ale kilka tysięcy pań na pewno zdecyduje się na biustonoszową abstynencję.

Spośród wielu naprędce płodzonych wydarzeń dnia bez stanika na Facebooku wybraliśmy to: https://www.facebook.com/event.… .

Wydarzenie zorganizowały dwie damy – Ewa i Maria. Już ponad 1100 osób bierze udział w zdrowym evencie. Co ciekawe wśród uczestników są także panowie. Ale nie można mieć do nich pretensji – przedstawiciele mężczyzn kibicują paniom, chociaż niektóre z nich są zaniepokojone udziałem facetów: “gorzej jak się okaże, że faceci mają większe od nas” – niepokoi się na stronie wydarzenia Emilia.

Użytkownicy Facebooka spontanicznie reagują na eventowym wallu: “Cały rok powinien być bez stanika, kto to wymyślił te “puszorki”, ale cieszmy się, że nie nosimy gorsetów” – pisze Dorota, “Hehe ja mam cyce większe niż niejedna kobita i na co dzień chodzę bez 😀 więc co mi szkodzi” – komentuje Daniel, “jestem absolutnie za, chociaż niektóre piersi wyglądają wyjątkowo pięknie w seksownym staniczku” – sądzi Przemysław. Większość komentarzy to komentarze panów.

Miłośnicy dnia bez stanika mogą także dołączyć do grupy ponad 5 tys. facebookowiczów https://www.facebook.com/group.… zachwyconym tym niepaństwowym świętem. “Cycki na wolność” – apeluje uroczyście Natalia. “I tak przez cały rok” – wtóruje jej Michał. Nic dodać, nic ująć. Weźmiecie udział?

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *