Abstrakcyjny humor, inteligentne żarty, dużo pozytywnych wibracji – te trzy cechy charakteryzują fan page ‘Zagranico’. Fanstrona wypełniona po brzegi śmiesznymi obrazkami i screenami nie sprzedaje się jednak najlepiej. Widocznie to ekskluzywna loża szyderców.

Gdyż fanów trochę ponad 14 tysięcy https://www.facebook.com/zagran… :

“ZAGRANICO Facebook page jest miejscem dla Ciebie i innych fanów, w którym mogą dzielić się historiami, skrinszotami i czymkolwiek innym co uważacie za warte podzielenia się. Jesteśmy prawie jak kontakt tvn24. Niestety jakby na to nie patrzeć – nie ponosimy odpowiedzialności za poziom informacji i wypowiedzi naszych fanów. Tym samym zastrzegamy sobie DELETE. Jednakże zachęcamy do współuczestniczenia w tworzeniu historii. Jedyne o co możemy Was prosić – polecajcie nas innym i śmiecie się z tego co uważacie ZAGRANIC[‘]. Peace” – wyjaśniają moderatorzy miejsca żartów.

Jest na co popatrzeć i przy czym się zrelaksować. Część żartów mocno zleżała, nowych wciąż za mało. Ale to nie powinno nikogo dziwić – przy tak niewielkim zaangażowaniu fanów kabaretu “Zagranico” nigdy nie będzie.

Ale nasza redakcja dała “lajka”. Mimo że wszyscy jesteśmy zagranico.

Dlaczego? Przekonajcie się poniżej.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *