Kuba Wojewódzki odezwał się na Facebooku. Gwiazdor postanowił pomóc młodym i utalentowanym muzykom. Na swoim oficjalnym fan page’u Jakub zaprasza do współpracy.

Tymi oto słowami:

“Polacy !

W związku z napływającą do mnie wielką falą zgłoszeń różnego rodzaju działalności muzycznej jaką podjeliście się prowadzić – postanowiłem zbudować stronę, która zaprezentuje, uporządkuje, posegreguje, a i oceni Wasze działania. Niniejszym otwieramy serwis pod enigmatycznym tytułem www.zagrajukuby.pl Zgłaszajcie się, hałasujcie, pokazujcie, napinajcie i zaznaczajcie swoją obecność. Najciekawszych zaproszę do studia programu Kuba Wojewódzki na występ. Niech się święci młody talent, niech się pieprzy Radio ZET.

kw”

Przystojny i elokwentny celebryta po raz kolejny pokazał literackie pazury. Tylko co ma do tego pieprzenie się stacji radiowej?

Ktoś wyjaśni?

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

18 Replies to “(KRÓTKO) Wojewódzki: “Niech się pieprzy Radio ZET”

  1. Hehe.. ostatnio nawet 3 PR próbuje wprowadzić cezurę komercjalizacyjną. A to zawsze była taka ostoja wolności i ambitniejszych klimatów.

  2. A ile konopi spalił aby coś w ogóle powiedzieć. Wstyd Wojewódzki że podobno pochodzisz z Koszalina. Koszalin nie jest już województwem, a od ciebie nie usłyszałem słowa czy popierasz środkowopomorskie czy dalej popierasz byłych od Maniusia Krzaklewskiego za zemstę że solidaruchy w b. koszalińskim zdobyło za mało głosów i to była ich zemsta!

  3. ZET-ka obecnie to szmira której nie idzie słuchać. Muzyka ujdzie ale te ciągłe konkursy (naciąganie) powodują ataki mdłości. Obawiam się iż Andrzej Woyciechowski w grobie się przewraca. Olejnik nawet do pięt mu nie sięga a jego ukochane radio stało się komercyjną szmirą.

  4. Och, matko! Ten pajac powinien już raz zamilknąć. Albo jeszcze lepiej – o nim powinni już zamilknąć. Czuć od niego śledziami jak ze starej c*ipy

  5. dziad, ciepło mu się pod zadkiem zrobiło to w mecenasa chce się pobawić, nie oglądałem, nie oglądam i nie będę oglądał jak się wojewódzki onanizuje w swoim szoł

  6. znów dziadu próbujesz wyrwać kasę na naiwnych osiołkach i chcesz założyć stronę internetową aby odcinać kuponiki i szpanować nowym samochodem,mam nadzieję że więcej idiotów już nie znajdziesz leśny dziadku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *