Przydatna zmiana na Facebooku. W środę portal pochwalił się ulepszonymi Listami znajomych. Narzędzie umożliwi łatwiejsze zarządzanie Listami i skuteczniejsze filtrowanie treści generowanych przez znajomych.

Niebawem będziemy mogli kneblować wirtualnych przyjaciół https://www.facebook.com/bookma… . Facebookowy knebel pozwoli na hurtowe uciszanie znajomych, których publikacje zupełnie nas nie interesują. Tym samym ich posty o wiele rzadziej będą pojawiać się w strumieniu Aktualności. Bo co nas obchodzą urodziny koleżanki, którą widzieliśmy dwa razy na oczy?

Ale to jeszcze nie wszystko. Portal sprawdzi, z którymi znajomymi rzadko lub w ogóle się nie kontaktujemy i zaproponuje ich uciszenie.

Narzędzie pozwoli zapanować nad newsowym śmietnikiem. Przydałby się taki sam knebel w przypadku stron fanowskich. Żeby nie trzeba było na piechotę zabierać “lajków”.

Póki co na redakcyjnym Facebooku nic się nie zmieniło. Czy macie już podrasowane Listy znajomych?

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

16 Replies to “Zaknebluj znajomych na Facebooku

  1. przecież można najechać kursorem na osobnika dalej “znajomi” i odznaczyć “pokaż w aktualnościach” podobnie można zrobić z każdą stroną fanowską i porządek w aktualnościach jest;)

  2. O ile sama będę mogła to kontrolować to okej, ale facebook coraz częściej uważa że to on ma racje i sam mi dobiera którzy znajomi mnie obchodzą a którzy nie (to że z kimś rzadko kontaktuje się na fb to nie znaczy że nie obchodzą mnie jego posty i nie jest moim przyjacielem…)

  3. niech zakneblują pejsbuka – to będzie dopiero istotna i oczekiwana zmiana na tym pedalskim gejbuku

  4. facebook coraz częściej uważa że to njalepszy portal niestety tu jak na smietniku co nie piszecie idzie wszystko w google nawet za proszeniem boka puscisz i juz wszyscy wszystko wiedzom jedno dno ten portal

  5. I co z tego skoro fb za kilka dni zdradzi wielu osób przez wprowadzenie Os Czasu. Dokładnie zostało 5 dni i wiele osób na fb przestanie istnieć

  6. co to za znajomi z którymi w ogóle sie nie kontaktujemy? Co to za koleżanka co ją widzieliśmy 2 razy na oczy??? Ale pokemony do kolekcji są…

  7. Zajebiste…. a lud się cieszy. Ma knebel do kneblowania, żałosne. A na jasną cholerę brać tyle przybłęd, czy jak to się nazywa “przyjąć do grona znajomych”. A wyp…… całość a jak już się musi być w społeczności F to dobrać godnych ludzi i tyle.

  8. Facebook to tylko narzędzie propagandowe dla FBI i CIA żeby rozpowszechniać kolejną propagandową akcję KONY2012! NIe wierzcie w to co mówią o KONY2012! To kłamstwo! Propaganda rodem niczym z ZSRR!

  9. na Cholere uciszac,ostatnio mam etap na kasowanie znajmomych bo na cholere mi ktos na fb jesli danej osoby nie widuje wogole:) pzdr

  10. wcześniej też była opcja typu usuń z aktualności czy jakoś tak. i też to blokowało zamieszczane informacje przez znajomych lub strony fanowskie. ale mi nowość. to samo, ale w innej odsłonie. żal.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.