Facebook kontra warszawski restaurator Adam Gessler? Tego jeszcze nie było. Użytkownicy portalu wpadli na nietuzinkowy pomysł wyrolowania kulinarnego mistrza. Wszystko w ramach wydarzenia ‘Zjedz u Gesslera – nie zapłać’.

Amatorów darmowej wyżerki zapraszamy tu: https://www.facebook.com/events…

Skąd pomysł na wydarzenie? Otóż Adam Gessler ma gigantyczne długi – tylko warszawskiemu magistratowi jest winien 22,6 miliona złotych! Dlaczego nie płaci? Okazuje się, że nie ma ani grosza – taka jest wersja oficjalna. Bez znaczenia jest fakt, że pan Adam ma sieć restauracji w stolicy.

W środę urzędnicy usiłowali co prawda zlicytować willę należącą do dłużnika lecz ku ich zdumieniu okazało się, że nieruchomość wcale nie należy do Adama Gesslera. Według doniesień “Super Expressu” w poniedziałek sprytny restaurator przepisał dom na brata.

I miarka się przebrała. Komornik ostrzy kły na Adama Gesslera. Facebookowicze także.

1 sierpnia osoby, które zadeklarowały swój udział w wydarzeniu “Zjedz u Gesslera – nie zapłać”, za darmo najedzą się i napiją w popularnej knajpce Przekąski Zakąski w Warszawie i innych lokalach należących do Adama Gesslera. O ile starczy im odwagi.

Dołączycie do nich?

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

22 Replies to “Zjedz u Gesslera i nie zapłać. Potrafisz?

  1. “osoby krytykujące tego starego parcha” muszą używać inwektyw bo na tym polega ich krytyka, co świadczy doskonale o niewydolności umysłowej krytykantów [ pożal się boże ] więc interlokutora mogą nazwać czyścibutem lub synem parcha. Napisałem ” w miarę taniego” czyli taniego relatywnie w odniesieniu do jakości i blichtru dań. Przepraszam, że przekracza to TWOJĄ zdolność pojmowania w relacji do przepisów w których żyć Ci przyszło. W końcu tylko w niewielkim stopniu odpowiadasz za swoją intelektualną “sprawność inaczej” . Miłego czytania bez zrozumienia. 🙂

  2. Debilny pomysł wymyślony przez nie mniej debilnych użytkowników facebooka z Warszawy. Przecież wiadomo że jak nie zaplaci konsument, to zapłaci obsługa danego lokalu.

  3. Tak zjeść ni nie zapłacić ŻAŁOSNE POLACZKOWATE Pomijam tu samego Geslera ale kazdy z nas powinien się solidaryzować przeciwko krwiopijcy FISKUSOWI

  4. żydów naczele z Jezusem chrystusem i żydowska ladacznica matka jego nie trawię JESZCZE BARDZIEJ NIE TRAWIĘ FISKUSA

  5. Jeżeli chcemy dokuczyć temu panu, to lepiej będzie nie odwiedzać jego restauracji. To bardziej boli jak restauracja nie przynosi zysku niz akcja z niepłaceniem

  6. “arti myslicie ze nikt tego nie czyta i nie zabezpiecza sie odpowiednio? debile” – ktoś blokuje “lubię to”!!!

  7. jeśli Gessler kiwa państwo, to tylko dltego, że urzędnicy tegoż pństwa mu na to pozwalają. Każdy spadkobierca odpowiada za długi testatora. Ma jednak możliwość ofiarowanego spadku nie przyjąć. Gessler NIE MIAŁ PRAWA przekazać udziałów jakiejkolwiek ruchomości komukolwiek, jeśli jest dłużnikiem. Ten, który je przyjął odpowida za jego długi. Nieruchomości, jakie posiadał i przyekazał członkom rodziny, albo powinny zostać przejęte na poczet jego długów, albo powinni za nie odpowiadać obdarowani. PROSTE!

  8. Dokładnie, tylko żyd może sobie pozwolić na bezkarność. On się wzbrania zadośćuczynieniem za “brak ogródka piwnego, za brak sprzedaży alkoholu etc” przez te wszystkie lata – czyli za brak koncesji. bodajże chce od Państwa 21 mln – niebywałe i zuchwałe – typowo Usraleskie.

  9. Witam jestem bylym pracownikiem tego nie wiem nawet jak go nazwac, bo na pana on mi nie wyglada. Za to co jego ukochany syneczek wraz z nim robi to jakas zenada. Towaru nie ma na czas to po pierwsze. Po drugie towar kupowany jest po lepkach bo przeciez “nie ma pieniedzy ” a pozniej Ty czlowieku stan i cos zrob na czas kiedy tego nie ma. Najlepsze w tym wszystkim jest to ze pozniej krzycza na Ciebie dlaczego tego nie ma. Ale najbardziej serce mi sie kraja kiedy slysze od znajomych co tam zostali co sie teraz wyprawia z wyplatami. Mamy dzisiaj 21 lipiec i ludzie nie odebrali jeszcze swoich wyplat. Sytuacja jest tragiczna. Ludzie przychodza po swoje pieniadze po 7 razy rzeby dostac nastepna czesc. A pan Mlody G nic sobie z tego nie robi olewajac tych ludzi po czym przychodzi po poltorej gdzinie z 300zl i mowi jutro przyjdz bedzie reszta. Czlowiek przychodzi na drugi dzien a tam znow po poltorej godzinie rzuca Ci 300zl o co chodzi ? i ktos z was ma czelnosc bronic tego zaklamanego zyda?! T

  10. Krytykujecie A.G. a jam pytanie… czy ktoś z was zna właściwie podłoże sprawy? Ja nie znam więc sie nie wypowiadam… Mówicie, że to żyd i żaden żydowski sad go nie skaże może… tylko, że ciekawi mnie jak się skończy sprawa jak żyd żyda kiszkuje… myślę tu o bufetowej i spółce… no i jak żydówa bufetowa lody kręci i ładuje was w 4 literki to sie nie bulwersujecie, wy prawdziwi polacy buhahahahahahahaha….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.