Facebook kontra warszawski restaurator Adam Gessler? Tego jeszcze nie było. Użytkownicy portalu wpadli na nietuzinkowy pomysł wyrolowania kulinarnego mistrza. Wszystko w ramach wydarzenia ‘Zjedz u Gesslera – nie zapłać’.

Amatorów darmowej wyżerki zapraszamy tu: https://www.facebook.com/events…

Skąd pomysł na wydarzenie? Otóż Adam Gessler ma gigantyczne długi – tylko warszawskiemu magistratowi jest winien 22,6 miliona złotych! Dlaczego nie płaci? Okazuje się, że nie ma ani grosza – taka jest wersja oficjalna. Bez znaczenia jest fakt, że pan Adam ma sieć restauracji w stolicy.

W środę urzędnicy usiłowali co prawda zlicytować willę należącą do dłużnika lecz ku ich zdumieniu okazało się, że nieruchomość wcale nie należy do Adama Gesslera. Według doniesień “Super Expressu” w poniedziałek sprytny restaurator przepisał dom na brata.

I miarka się przebrała. Komornik ostrzy kły na Adama Gesslera. Facebookowicze także.

1 sierpnia osoby, które zadeklarowały swój udział w wydarzeniu “Zjedz u Gesslera – nie zapłać”, za darmo najedzą się i napiją w popularnej knajpce Przekąski Zakąski w Warszawie i innych lokalach należących do Adama Gesslera. O ile starczy im odwagi.

Dołączycie do nich?

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *