Wakacje powinny trwać zdecydowanie dłużej. Powód? Babskie zdjęcia. Tysiące babskich, seksownych zdjęć na Facebooku. A najlepsze są te pstrykane samodzielnie, przed lustrem. Po raz kolejny zaspokajamy Wasz apetyt i serwujemy gigantyczną galerię społecznościowych ujęć. Bardzo pikantnych.

Jesteśmy nieokrzesani, bo podajemy naprawdę roznegliżowany deser. Albo drugie śniadanie – jak kto woli. Dość wspomnieć, że lwia część naszych modelek fotografuje się topless. Cenzorzy z Facebooka musieli przegapić niegrzeczne kadry. Amerykańskie gapy!

Przypominamy: Cenzura na portalu Marka Zuckerberga lubi nękać banami, więc zanim zdecydujecie się upublicznić przykuwające uwagę fotografie- zastanówcie się co najmniej dwa razy. Jeśli jakiś okularnik z Menlo Park przyłapie Was na publikowaniu golizny – dostaniecie bana na społecznościową aktywność. Na co najmniej dobę. A wtedy nici z lansu. Uważajcie.

Zapomnielibyśmy. Prezentowane poniżej obrazki to, mówiąc kolokwialnie i stosując język użytkowników Naszej-klasy, “śłitaśne focie”.

Idąc dalej tym tropem zapytamy wprost: Która “focia” jest według Was “najsłitaśniejsza”?

(via FB, thechive, via web)

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

12 Replies to “Pikanteria z Facebooka (SEXY FOTO)

  1. Super foty? Zalew tego typu zdjęć naprawdę pozbawił ludzi resztek poczucia estetyki, jeśli chodzi o fotografię. Co z tego, że tło zupełnie od czapy – jakiś przypadkowy bałagan, liczy się, że są cycki, a ostatnio coraz bardziej popularne – pośladki…

  2. Jeśli zrobię sobie sama zdjęcie i nie będzie widać mojej twarzy i ustawię je na swoim profilu to nikt się nie dowie, że to ja 😉

  3. facebook=wirus? FB-I=projekt CIA zbiera informacje o ludziach w celu ich kontroli? koniec fakzbuka:( google w wersji testowej juz go bije:) facebook to śmietnik nie przeszukiwalny googlami więc przegra:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *