Co charakteryzuje użytkowników różnych, często konkurujących ze sobą, portali społecznościowych? Na to pytanie odpowiada infografika przygotowana przez LinkingR. Podobno najlepiej kumplować się z ludźmi z Twittera.

A co z Facebookiem? Znajomych z Fejsa znamy co prawda osobiście, ale relacje z nimi są najczęściej powierzchowne. Ci z Twittera to prawdziwi plotkarze. Warto uważać na użytkowników Google+. Powód? Inwigilują, szpiegują, mędrkują. Pozjadali wszystkie rozumy.

Bez względu na portal społecznościowy wirtualne kontakty warto pielęgnować. Więcej na załączonym obrazku. Przestudiujcie go uważnie.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

17 Replies to “Znajomi z portali społecznościowych – jacy są? (Infografika)

  1. każdy portal ogranicza naszą wolność, być wolnym to nie mieć żadnego wirtualnego profilu, znajomych widuje się na co dzień, jednych mniej- drugich częściej, a teraz? hehe wnioski wyciągnijcie sami…

  2. Dla mnie jako dla osoby mającą fobie społeczną Facebook jest jedynym miejscem, gdzie mogę się jakoś społecznie odnaleźć. Bez tego skończyłbym marnie!

  3. Totalny chaos, to wszystko. Co fakt, to fakt, mam konta na kilku portalach społecznościowych, ale nie przywiązuję do nich wagi… Jednak nie ma to nic wspólnego to z TYM… TO głodny kawałek dla ludzi szukających taniej sensacji…

  4. Jak się jest kretynem i się nie potrafi korzystać z takich portali no to faktycznie nie można posiadać konta na żadnym. Wszystko jest dla ludzi tylko trzeba umieć zachować umiar. Jak ktoś nie chce się tam rejestrować to jego wybór ale wypisywanie po necie bredni w stylu „wolność = nie posiadanie żadnego tego szajsu” to niestety ale jest idiotą. Powinniście jeden z drugim jeszcze odłączyć internet, wywalić komórkę i zrzucić ciuchy i biec w poszukiwaniu PRAWDZIWYCH znajomych. Wtedy dopiero będziecie mieli prawdziwą wolność.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *