Marki Converse nie trzeba specjalnie nikomu przedstawiać. W minionym tygodniu popularne Conversy zawojowały Facebooka. Trampkowy fan page zyskał ponad 5,1 mln nowych fanów w ciągu zaledwie siedmiu dni. Fenomenalny wynik.

Jeśli jeszcze nie “zalajkowaliście” Conversów na Facebooku, możecie nadrobić zaległości tu: https://www.facebook.com/conver…

Co przyciągnęło fanów do trampkowej strony? Okazuje się, że fotografie znoszonych butów sprzed niemal stu lat. Jak informuje SocialBakers użytkownicy Facebooka byli zachwyceni publikacją zdjęć Conversów z 1917 i 1928 roku. Zużyte buty zyskały odpowiednio 30895 i 29973 znaczników “Lubię to!”. Szkoda, że nie dało się ich powąchać.

W ciągu tygodnia marka Converse zyskała blisko dziesięć razy więcej fanów od strony fanowskiej MAOAM UK https://www.facebook.com/maoamu… i niemal dwadzieścia razy więcej od Samsunga https://www.facebook.com/samsun… .

Poniżej znajdziecie zdjęcia kultowych butów. Czy ktoś z Was ma jeszcze zużyte Sofixy? Może założymy fan page?

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

5 Replies to “Znoszone trampki przyciągnęły miliony

  1. wmówienie ludziom ze trampki to krzyk mody,to tkzw .szczyt szczytów,taka bąbelkowa czekolada,perpetum mobile za mojej młodości to był przymus i obciach(wyjątek czeskie tenisówki,były ładne i wygodne0

  2. Chyba pomyliłeś trampki z juniorkami. To była dopiero kiszka. Trampki są ok, no może nie koniecznie te na foto 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.