Ponad 353 metry kwadratowe powierzchni, pięć sypialni i kwatera główna Facebooka tuż za rogiem – w takich warunkach mieszka najmłodszy miliarder świata, Mark Zuckerberg. Dom wcale nie wygląda jak pałac i nie jest otoczony wysokim murem. Czyżby Zuck nie lubił lansu?

Mało tego – okazuje się, że szef Facebooka swój dom w Palo Alto wynajmuje. Przed nim zaparkowany jest samochód marki Acura.

Podoba Wam się rezydencja Marka Zuckerberga? Zdjęcia zaczerpnięte z serwisu Gawker http://gawker.com/5725456/this-…

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

5 Replies to “Zobacz dom szefa Facebooka! (DUŻO ZDJĘĆ)

  1. Ale to jest właśnie lans ‘na zwyczajnego chłopaka’… To ma się spodobać tym wszystkim ‘zwykłym ludziom’ którzy mają konta na facebook

  2. I tak źle i tak niedobrze !!!. Jakby miał wypasiony dom to by była krytyka że drań, jak ma zwykły to także źle. Polaczki nigdy się nie zmienią.

  3. Pewnie sobie przekopał tunel podziemny do siedziby firmy i nawet piżamy i kapciuszków nie musi zdejmować idąc do pracy 😀

  4. Prawda może być to ze to jest jego dom ale mając tyle kasy myślicie ze w nim mieszka i sam sobie robi jedzenie albo zamawia ??? Mieszka w hiltonie lub innym o podobnym standardzie hotelu , dziękuje dowidzenia , każdy chciałby zaskakiwać luksusu nie ma co ukrywać , gratuleuje mu pomysłu i cwaaniactwa !!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.