Kiedyś musiało do tego dojść. I w końcu doszło. W amerykańskim serialu animowanym SOUTH PARK pojawił się Facebook. I to w najbardziej dowcipnym i prześmiewczym stylu.

South Park jest emitowany od 1997 roku. Serial stworzyli Trey Parker i Matt Stone. Wbrew obiegowej opinii miasteczko, w którym mieszkają Stan Marsh, Kyle Broflovski, Eric Cartman i Kenny McCormick, nie jest wytworem wyobraźni a istnieje naprawdę. To małe, górskie miasteczko w stanie Kolorado.

W odcinku z Facebookiem ośmiolatkowie kłócą się o to, kto ma więcej znajomych na portalu. Cartman kpi z Kyla, że ten ma mniej znajomych na Facebooku. Wściekły Kyle pyta: “Jak do diabła możesz mieć więcej znajomych ode mnie?” na co Kyle odpowiada: “Bo ludzie myślą, że jest COOL, stary”. Ilu znajomych ma Kenny? To zagadka nie do rozwikłania. Przez swój ciasno uwiązany kaptur McCormick mówi bardzo niewyraźnie.

Co więcej w South Parku dochodzi do sprzeczki między Stanem a jego ojcem, który jest wściekły, że syn nie chce go dodać do znajomych na Facebooku. Dlaczego? Przekonajcie się sami!

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

One Reply to “(ZOBACZ!) Facebook w South Parku”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *