The Scribes ze swoją piosenką “Sit on my Facebook (Internet Love Song)” podbijają internet. Zastanawiamy się, czy dzięki swojej twórczości podbiją także Wasze serca… Pewnie tak, bo ich teledysk jest naprawdę wystrzałowy!

Numer “Sit on my Facebook” można spokojnie nazwać hymnem wszystkich uzależnionych od portali społecznościowych i internetu. I bez znaczenia jest, czy kochają Facebooka, Twittera, MySpace’a, Googl’ae, Wikipedię, Yahoo!, czy YouTube’a. Gra słów + mistrzowski teledysk rzucają na kolana.

Dla tych wszystkich, którzy jeszcze nie znają hitu The Scribes. Smacznego!

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

9 Replies to “Zobacz, jak siada mu na “Fejsie” (WIDEO)

  1. a feee,mogli z gołą,śmierdzącą dupą siadać na twarzy,fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj, smierdziele….

  2. “fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj, smierdziele….” Nie sądź innych po sobie, jak się nie myjesz to rzeczywiście lepiej uważaj co robisz !

  3. Jak wam się nie podoba fejsbuk to po co czytacie gazetę o nim?! To że nie macie znajomych i kasujecie fejsa to nie znaczy że możecie krytykować innych użytkowników. Dziękuje z poważaniem -jak wyżej-

  4. zuckenberg jestes prozniakiem jak wielu innych “fejsbukowiczow” liczy sie liczna znajomych i kto co lubi to prowiadzi to otepienia ludzi i wyssania osobowosci

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.