900 podwładnych Marka Zuckerberga pracuje w kalifornijskim Palo Alto. Spragnionym korespondencji z bilionerem podajemy przy tej okazji dokładny adres Facebooka: 1601 S California Ave, Palo Alto, California. Zbliżają się święta Bożego Narodzenia więc Mark Zuckerberg na pewno ucieszy się z każdej otrzymanej widokówki z Polski.

Tygodnik TIME opublikował na swoich stronach fotograficzną wycieczkę po kwaterze głównej Facebooka. Większość pracowników firmy do ludzie młodzi i mobilni. W siedzibie głównej Facebooka każdy znajdzie dla siebie coś miłego. Na przerwę obiadową pracownicy Marka Zuckerberga mogą udać się np. do pokoju gier, gdzie namiętnie tłuką w Guitar Hero. Do ich dyspozycji pozostaje Xbox 360. Dla konserwatystów są szachy i stół do ping-ponga.

Pracownicy Facebooka lunche jedzą w zakładowej stołówce. Posiłki serwowane przy California Ave spełniają wszystkie normy jakościowe i są poddawane starannej obróbce termicznej. Podobno są cholernie zdrowe.

Część zatrudnionych to obcokrajowcy. Widać to zresztą na jednym z załączonych obrazków, na którym na pierwszym planie widać niemiecką flagę. To pewnie specjalnie dla nich Mark Zuckerberg ufundował tuż przy biurowcu boisko do koszykówki.

Jak Wam się podoba kwatera główna Facebooka? Chcielibyście tam pracować? A może Wasze biuro jest o wiele ładniejsze od fejsbukowego?

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “Zobacz kwaterę główną Facebooka (DUŻO ZDJĘĆ)”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *