Niebawem cały świat pozna kulisy życia prywatnego i zawodowego ojca Facebooka. Z okazji zbliżającej się premiery filmu Davida Finchera „The Social Network” opublikowano plakat i hasło, które będą promować kinowy hit.

Przypomnijmy: Na 15 października zapowiedziano światową premierę filmu obnażającego „wariactwa” Marka Zuckerberga. W Polsce „The Social Network” wyświetlany będzie ciut później, bo od 5 listopada. Jeśli wierzyć zapowiedziom twórców filmu, będzie to quasi-erotyczna http://www.fejsik.pl/Tworca-Fac… historia jednego z najbogatszych młodych bossów na świecie.

Hasło reklamowe wypisane na filmowym plakacie WIELKIMI literami na twarzy Jessego Eisenberga, która zagra w „The Social Network” Marka Zuckerberga, brzmi złowieszczo: „Nie uzbierasz 500 milionów znajomych bez przysporzenia sobie wrogów” („You don’t get to 500 milion friends without making few enemies”).

Wraz z odsłonięciem plakatu wystartowała także oficjalna strona http://www.thesocialnetwork-mov… filmu, na której jednak oprócz rzeczonego postera i kilku zdawkowych informacji niewiele się znajduje. Z utęsknieniem czekamy zatem na trailery „The Social Network”.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.