Zaczynają się walentynki w Pirates Saga, polskiej grze społecznościowej na Facebooku.

Oprócz nowych przygód, w święto zakochanych gra zostanie wzbogacona o specjalne mechanizmy, które nagrodzą grę zespołową. – Walentynki są po to, żeby świętować je z przyjaciółmi, z najbliższymi. Chcieliśmy to podkreślić, a jednocześnie zachować unikalny nastrój tego dnia. Mam wrażenie, że zrobiliśmy to z typowo polską przewrotnością – mówi Tomasz Wecki z Can’t Stop Games.

I dodaje – Stworzyliśmy zabawną atmosferę i bardzo angażujące środowisko, dzięki którym nasi gracze będą mogli przeżyć wiele prześmiesznych momentów.

Pirates Saga znajdziecie tu http://www.facebook.com/Pirates… Można tu walczyć, polować na morskie potwory, plądrować statki kupieckie i zabawić się w poszukiwacza skarbów. Najlepsi zostają najpotężniejszymi korsarzami siedmiu mórz.

Podobno najlepiej grać w Pirates Saga drużynowo. – Zgranej drużynie nie oprą się ani potężne fortyfikacje, ani straszliwe potwory morskie. Zbuduj najmocniejszy statek, kompletuj najlepszą załogę i pokaż, kto włada na morzach. Odwiedź najbardziej egzotyczne miejsca i zdobądź wspaniałe skarby. Przeżyj piracką przygodę swojego życia. W Pirates Saga nie ma rzeczy niemożliwych – zachęcają twórcy gry.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “Zostań kochankiem w polskiej grze na Facebooku!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *