Mamy coś specjalnego dla miłośników ostrego brzmienia. To muzyczna gra zręcznościowa Guitar Master, dzięki której każdy niespełniony rockman poczuje się jak gwiazda. Chociaż przez chwilę.

W Guitar Master przydają się dobrze wyćwiczone i sprawne palce. Macie ochotę się sprawdzić? Wskoczcie tu: http://apps.facebook.com/guitar… . Aplikacja poprosi Was o kilka uprawnień. Po przebrnięciu przez upierdliwe reklamy i prośby o zaproszenie do gry znajomych możecie przystąpić do szarpania drutów.

Jeśli z Waszych głośników zacznie wydobywać się rockowa muzyka to znak, że Guitar Master rzuca Wam wyzwanie. Do wyboru macie trzy opcje trudności gry: easy, normal i hard. Lepiej nie szaleć i zacząć od łatwizny. Trzeba się rozgrzać. Jeszcze wybierzcie jeden z dostępnych numerów, gitarę i rozprostujcie palce.

Cały patent polega na wciskaniu klawiszy w odpowiednim momencie tak, aby żadna ze spadających czaszek nie uciekła. Czachy spadają w rytm gitarowej gry, a klik w odpowiednim momencie wydobędzie z Waszych głośników prawdziwe muzyczne piekło.

Guitar Master raczej nie sprawdzi się w pracy. Chyba, że Wasz szef jest wyluzowanym rockmanem, albo możecie pracować w słuchawkach. Do dzieła!

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “Zostań mistrzem gitary w Guitar Master”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *