Zbliża się Wielkanoc, a wraz z nią wielkie zakupy. Nie można świętować przy pustym stole; obowiązkowo trzeba zastawić go mięsami, pasztetami, górą jajek i pysznymi ciastami. W tym konkursie możecie wygrać stos wędlin.

Nagrody funduje znane przedsiębiorstwo w branży mięsnej. Jeśli nie jesteście wegetarianami i lubicie sobie od czasu do czasu zjeść coś smacznego, weźcie udział w konkursie “Największa Kanapka Świata”. Znajdziecie go na stronie fanowskiej organizatora http://www.facebook.com/sokolow… .

Nagrodami w konkursie są:

– 10 zestawów składających się z Szynki Wiosennej oraz rękawicy i fartucha marki Sokołów o wartości 70 zł brutto za zestaw (Zestaw nr 1),

– 40 zestawów składających się z pakietu wędlin suchych (paluszki sokołowskie 4 smaki , kiełbasa krakowska sucha, salami chips, salami bretońskie, polędwica bretońska, szynka sarmacka, szołdra) wraz z fartuszkiem i rękawicą marki Sokołów o wartości 60 zł brutto za zestaw (Zestaw nr 2). Pełen wypas.

Bitwa o wędliny potrwa do 20 kwietnia. Zadanie konkursowe polega na ułożeniu jak najwyższej kanapki z jadalnych składników. Do wyboru rozmaite gatunki sera, kiełbasy, cała masa warzyw i różne rodzaje pieczywa. Raj dla łakomczuchów.

Codziennie wygrywa pięć kanapek i to wcale nie tych największych. Liczy się oryginalna nazwa sandwicza, którą wybierze jury konkursu. Każdego dnia organizatorzy obdarują wędlinami pięć osób, pierwsze miejsce premiowane jest Zestawem nr 1, cztery kolejne – Zestawem nr 2. Do boju!

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “Zrób kanapkę i wygraj górę wędlin!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *