Szef społecznościowego giganta Mark Zuckerberg dementuje medialne doniesienia. Dopiero co pisaliśmy, że młodemu miliarderowi zależy na zniesieniu granicy wieku na Facebooku https://www.fejsik.pl/Zuckerberg… , a teraz dowiadujemy się, że Zuck nie będzie forsował żadnych zmian. Nadto Facebook nie pracuje nad wersją portalu dla najmłodszych.

Przypomnijmy: Mark Zuckerberg powiedział podczas NewSchools Summit w Kalifornii (USA), że dzieci poniżej 13. roku życia powinny mieć możliwość legalnego korzystania z Facebooka ze względów… edukacyjnych. “W przyszłości oprogramowanie i nowe technologie pozwolą ludziom uczyć się od ich kolegów” – prawił Zuckerberg.

Dziennikarze spekulowali, że portal społecznościowy wchłonie użytkowników poniżej 13. roku życia. Szef Facebooka stanowczo temu zaprzecza. Zuckerberg tylko się nad tym zastanowi. To wszystko. Dziś i tak każdy brzdąc może założyć konto na Fejsie. Wystarczy skłamać.

I jeszcze jedno. Najmłodszy miliarder świata zdementował także plotki o rychłym wejściu firmy na giełdę. I trudno mu się dziwić – inwestorzy cały czas pompują pieniądze w Facebooka, więc po co Zuckerbergowi giełda?

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *