Najpopularniejszy na świecie blog o sieci, przygotował zestawienie najbardziej jajcarskich Facebookowych gadżetów. Jak widać na sukcesie Zuckenberga, zarabia nie tylko on.

1. Wkurzają cie znajomi grający w Farmville?

Możesz im to powiedzieć, w mniej więcej delikatny sposób. Załóż po prostu koszulkę z informacją: “Nikogo nie obchodzi twoja idiotyczna Farma!”

2. Lubię/nie lubię

Podoba ci się sposób, w jaki komunikujesz na Facebooku co ci się podoba? Więc spodobają ci się pieczątki: Lubię i Nie lubię. Nie wspomina się o tym w instrukcji, ale – tak – można taką przybić komuś na czole.

3. Więcej kawy!

Przeglądając z rana Facebooka informujesz wszystkich o smaku i temperaturze swojej kawy? Mamy na to radę. Kubek, który powstrzyma cię przed porannym spamem.

4. Nalepka na ścianę

Lubisz swoją rodzinę? Facebooka? Cokolwiek? Możesz to zademonstrować za pomocą Facebookowej nalepki na ścianę. Istniej możliwość wyboru tekstu, więc jeśli bardziej niż rodzinę cenicie wódkę lub seks nic was nie krępuje, by ogłosić to gościom.

5. Book of Fame

Stylizowany pod FB notatnik. Można w nim zbierać zabawne, kontrowersyjne lub idiotyczne wpisy znajomych, albo po prostu lansować się na fana największej społeczności na świecie. Sami wybierzcie.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “5 ODLOTOWYCH Facebookowych gadżetów”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *