Mamy drugiego Hugh Hefnera! Sześćdziesięcioletni Brytyjczyk Clive Worth twierdzi, że uprawiał seks z zatrważającą liczbą 1500 kobiet poznanych na internetowych randkach z czego 300 poderwał na Facebooku! Teraz podstarzały playboy założył nowe konto na portalu i znowu poluje.

Clive Worth podszywa się pod seksowna modelkę Coralie Robinson. W 2008 roku 60-latek przyznał w wywiadzie dla BBC, że do ukończenia 80. roku życia będzie umawiał się na seks przez Internet. Chciał tym samym obalić mit wstrętnego, starego, nieatrakcyjnego mężczyzny.

Ciekawe, jakie kobiety udało się zaciągnąć do łóżka Brytyjczykowi? Można się tylko domyślać. Jeśli zatem zacznie podrywać Was na Facebooku atrakcyjna blondynka o imieniu Clive miejcie się na baczności. Chyba, że zechcecie zostać kolejną zdobyczą 60-latka.

W Internecie można znaleźć mnóstwo filmów, na których Clive Worth opowiada o swoich seksualnych wyczynach. W sprzedaży jest też biografia Brytyjczyka pod znamiennym tytułem http://www.turnermaxwellbooks.c… “Internetowy Casanova”.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

One Reply to “60-latek uprawiał seks z 1500 kobietami z Internetu! Kto mu dorówna?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *