Kilkakrotnie pisaliśmy już o plusach i minusach kumplowania się z rodzicami na Fejsie. Ale to za mało. W sieci narodził się komiks “7 powodów, dla których Twoja mama nie powinna być Twoim znajomym na Facebooku”, który przedstawia całą prawdę o przyjaźni z rodzicielką na portalu społecznościowym.

Rzućcie okiem na to wiekopomne dzieło. Czy któryś z wymienionych w nim społecznościowych przypadków przytrafił się komuś z Was?

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

7 Replies to “7 powodów, dla których nie powinieneś kumplować się z mamą na Facebooku

  1. ja mam syna w znajomych i nigdy bym mu czegos takiego nie zrobila…..nie wypowiadam sie na jego temat,to co mam do powiedzenia mowie osobiscie

  2. Gdyby moja miała fejsa i była w moich znajomych, to albo by zawału dostała, albo nerwicy! Wole nie ryzykować, im człowiek mniej wie tym dłużej żyje! A chce się mamą nacieszyć jeszcze długie lata.

  3. ja miałem swoją nauczycielke od z liceum w znajmoych i tak raz sie złożyło że w środe byłem na imprezie a w czwartek miałem z nią lekcjie i w nocy dodałem post ze impreza była mega itp ona to przeczytała i potem sie pytała mnie czy mnie głowa nie boli itp heheh

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *