Już sama nazwa konkursu “Moje Ekstremalne Przeżycie” sugeruje, że to potyczka dla prawdziwych twardzieli. Nagrodami są karnet na wyprawę na quadzie, odtwarzacz MP3 i pendrive. Biorąc pod uwagę rosnące ceny paliwa to przejażdżka quadem wydaje się być cudowną nagrodą.

Jak wygrać? Najpierw należy się teleportować na stronę organizatorów konkursu i ją polubić http://www.facebook.com/Inferno… . Ale to jak zwykle tylko formalność, a znacznik “Lubię to” możecie przecież w każdej chwili wycofać. To jest dobra ta koncepcja. Teraz klik, klik zakładkę “Konkurs”.

Ten potrwa do 15 kwietnia. Zadanie uczestników jest łatwe: W aplikacji konkursowej trzeba umieścić fotografię z ekstremalnego przeżycia i zebrać jak najwięcej głosów innych uczestników zabawy. Ważne: Przed rozpoczęciem walki musicie zaprosić do niej trzech znajomych. To strasznie upierdliwe, bo w aplikacji konkursowej nie zobaczycie NICZEGO, zanim tego nie zrobicie. Upierdliwa forma zdobywania fanów na Facebooku. Ale skuteczna, przynajmniej do czasu zakończenia konkursu.

Zwycięzca przejedzie się quadem, drugie miejsce premiowane jest empetrójką, za trzecie dają pamięć USB. Każdy z laureatów dostanie także podkoszulkę – chwali się organizator. Powalczycie?

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *