Taką propozycję złożył swojej świeżo upieczonej kochance z Facebooka 24-letni George Iaponas, student Uniwersytetu Westminsterskiego. Dlaczego tak się stało? Czytajcie.

George umówił się na seks-spotkanie za pośrednictwem Facebooka. Dziewczyna zgodziła się na igraszki w mieszkaniu studenta. Ten jednak wziął ją z zaskoczenia. Jak? Po stosunku spod łóżka wyszli dwaj koledzy 24-latka a chłopak zaproponował jej seks grupowy. Okazało się także, że wszystko, co George Iaponas wyprawiał z dziewczyną, zostało sfilmowane.

Kiedy zaskoczona dziewczyna chciała zawiadomić policję, oniemiała. Panowie zagrozili jej, że pikantne nagranie zamieszczą na Facebooku.

W sądzie okazało się, że po seksie 24-letni student powiedział z nieukrywaną satysfakcją: “Mam dla ciebie niespodziankę!” i wtedy spod łóżka wyszli rozochoceni koledzy. Panowie przekazywali obraz z kamery bezpośrednio do laptopa. Nie przyznali się do podglądactwa. Rozprawa jest w toku.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “Albo milczenie, albo porno na Facebooku”

  1. Tak to jest jak głupie dupy dają, byle gdzie, byle komu byle by dać 🙂 Bardzo dobrze jej tak. Miejmy nadzieje tylko, że na przyszłość będzie staranniej dobierała partnerów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *