To wybitnie babski fan page. Lub gejowski – to zależy od preferencji seksualnych. Znajdziecie tu grubo ponad półtora tysiąca zdjęć mniej lub bardziej przystojnych facetów. Często w samej bieliźnie. Zapraszamy Was na wycieczkę po stronie fanowskiej “dupy,dupeczki”. Cytujemy, nie wulgaryzujemy.

Strona jest spokrewniona z fan pagem “Dupeczki, Dupy”, o którym już pisaliśmy https://www.fejsik.pl/Nielegalna… . Leniwym przypominamy, że to galeria zdjęć roznegliżowanych panienek z niewybrednymi komentarzami moderatorów.

Wróćmy jednak do facebookowej gwiazdy niniejszego tekstu. Założycielkami strony “dupy,dupeczki” są cztery panie – Monika Pietrzak, Joanna Maria, Anja i Olga. Tyle informacji w opisie fan page’a. I nic dziwnego, bo co tu więcej opisywać? Encyklopedii tu żadnej nie znajdziecie. Ani porad kulinarnych. O brykach z historii także możecie zapomnieć.

Nie pozostaje nic innego jak przeklikać się do galerii zdjęć. Ta robi wrażenie – męskie zdjęcia podzielone są na trzy grupy: fotografie na Tablicy (1545), profilowe (47) i “Dobre, bo polskie” (167). Na pół dnia siedzenia w biurze wystarczy. Z przerwą na kanapkę z ogórkiem.

Na Tablicy niewiele wpisów. Moderatorki wklejają tu tylko zdjęcia, czasem okraszą je serduszkiem albo wyznaniem “zjadłabym na kolację”. Pod każdym obrazkiem dziesiątki komentarzy rozentuzjazmowanych i rozkochanych w modelach fanek strony. Niewiele tu wulgaryzmów, w przeciwieństwie do męskich stron z podtekstem seksualnym. Oficjalnie to kobiety są grzeczniejsze.

Poniżej zamieszczamy trochę zdjęć opublikowanych na rzeczonym fan page’u. Dla wszystkich, którzy z różnych względów nie mogą się zalogować na Facebooku właśnie teraz.

I najważniejsze. Stronę znajdziecie tu: https://www.facebook.com/dupydu…

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

29 Replies to “Babski raj na Facebooku

 1. Tragedia !!! Toż to jakieś wymuskane cioty są, nie faceci… Nie wiem, czym tu się zachwycać; jedynie nr 6 jeszcze nie wygląda aż tak tragicznie…

 2. Mówicie, że to homosie,tylko dlatego, że tak wyglądają? (mam na myśli lepiej od was) To sie nazywa kompleksy!!

 3. Zazdrość ludzi zrzera, bo nie wyglądają jak Ci faceci (boscy). A cioty to macie w tych swoich chałupach z browarem w łapsku!

 4. Jesteście zazdrosni o wyglad tych facetow? cóz z tego, ze którys jest z nich gejem? Ktos tu napisal, ze gej to nie facet.a ja powiem, ze wiecej gejów jest bardzie męskich niz niejeden heteryk i nie mówie tu o chlaniu piwska, przeklinaniu bekaniu, drapaniu sie po tyłku czy wydzierania sie przy meczach pilki noznej. To nie swiadczy o męskości drodzy panowie. Jestescie w błedzie.

 5. przystojni fajni i zadbani faceci, polskie jełopy, które o siebie nie dbają, nie mogą tego wytrzymać i bluzgają w komentach, żal..

 6. ja lubię takich chłoptasiów, nie znosze jak facet ma 27 lat i wygląda jak mój własny wujek, jakby miał z 35

 7. ach… Panowie na fotach 4 i 6 bardzo ok, ale reszta to jakieś nieporozumienie… Babski raj?? I don’t think so …

 8. nie nooooo…. ładne obrazki, zero męskości… Jaki to babski raj? Chyba męski raczej… i to głównie takich, ktorzy się sobą zachwycają…

 9. ha ha ha … biedni brzydcy ludzie wyzłaszczają się na przystojnych facetach z zazdrości – pożałowania godne zachowanie. No i to takie polskie. Trochę więcej dystansu do świata i do samych siebie:) Proponuję analizę swojego życia-wtedy okaże się kto kim jest. Pozdrawiam.

 10. To mają być mężczyźni widać,że testosteronu w nich za grosz.I nie jestem zazdrosna jestem kobietą.Jesli wszyscy mężczyźni w PL staną się tacy to z przyjemnoscią zostane stara panną. Z największa przyjemnością.

 11. szóstka wygląda jakby miał za sobą ciemne sprawki (nie twierdzę,że ma ale,że tak wygląda) reszta to totalnie nieporozumienie z tym ..rajem?!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *