30 Replies to “Baśka Kwarc ma ponad 300 tysięcy fanów!

 1. Co Wy tu propagujecie??i jeszcze chwalicie tę wulgarna babe!!!rety … jak tu wychowac dzieci ..przyklad nie ma co. Tepic takie cos

 2. Najlepszy cyrk to był jak poszła po BMW a że go nie dostała to niby wyszła z laptopem. Tylko dlaczego cwaniara nie pokazała momentu jak bierze lapka i wychodzi z biura. Kolejna osóbka z parciem na szkło.

 3. Ona jest mega fajowa! Jak myślicie, że klnięciem kogokolwiek zarazi, to znaczy, że obracacie się w zakompleksionym towarzystwie:) Basia jesteś git!

 4. Pani Basiu, oglądamy Panią całą rodziną ! Porusza Pani ważne tematy. Poprzez humorystyczne pokazanie naszej narodowej głupoty obala pani wszelkie stereotypy i daje pałera! Pozdrowienia na te święta od całej mojej rodziny! Git Majonez!

 5. początkowe odcinki były fajne. Późniejsze już kręcone typowo pod publiczkę, naciągane i często nieśmieszne już. Ale jak wkrada się komercja, to tak jest. Ale ogólnie podobało mi się to, co robi

 6. Drodzy Ludzie, którzy tak psioczycie na Baśkę, dzieci nie uczą się przekleństw od Baśki, otóż dzieci najwięcej uczą się od RODZICÓW, skoro więc nie potraficie ich dobrze wychować, to pretensje możecie mieć tylko do siebie! A Basia jest niesamowita, z tym nie ma co nawet dyskutować

 7. beznadzieja wsiok styd klnie i co…….pokazuje tym fani podobni do niej chyba co w niej fajnego pfffffffffffff

 8. Może jej wali na łeb,bo nie ma chłopa ,ja tam takie ,,nic,,dobrze pisze katolik,nie przywiązuję wagi ,bo na głupotę nie ma rady.

 9. b eznadzieja,a w oryginale jeszcze gorsza,wyglada jak stara dzi…ka,ostatnio byla w Tesco,ale babsztyl obzydliwy,

 10. To świadczy jakie jest społeczeństwo ;/ Ona matko kochana ..przepita …przepalona , obleśna wulgarna itd , skoro to sie ludziom podoba o czym i z kim rozmawiać !!!!!!

 11. basia…jesli,chcecie moge byc Basia..mniej wulgarna i tez z duzym poczuciem humoru.Niech sie ludzie az tak nie obrazaja,bo takie sa realia ,a wszyscy inni ci inteligentni,dobrze wychowani…przypomna sobie na co ich stac kiedy cos nie idzie,inni zawioda,oszukaja.Te szemrane pod nosem przeklenstwa,wyzwiska:).Mam racje?

 12. Przeklinanie w miejscach publicznych podlega karze 500 zl. To dlaczego to wulgarne babsko klnie jak szewc i nikt na to nie reaguje. To jest chore. Gdzie jest policja!!!

 13. Napisałem wczoraj, że jest nudna i że tylko młodą patologię w wieku 12-16 lat jest w stanie zabawić. Dlaczego ta wypowiedź została usunięta? Czyżbym niechcący trafił w sedno i kogoś zabolało?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *