Jak co roku gwiazdy na swoich stronach fanowskich i prywatnych profilach składają fanom świąteczne życzenia. Zazwyczaj nie są to życzenia oryginalne. Ale trudno wymagać kreatywności w świątecznym wysokokalorycznym amoku.

Zawiedliśmy się – życzeń na Facebooku nie złożył nam Mark Zuckerberg, założyciel społecznościowego giganta. Ciepłych słów nie znaleźliśmy na fan page’u Kuby Wojewódzkiego, nie wysilił się także Szymon Majewski. Widocznie panowie gwiazdorzy nie obchodzą świąt.

Dlatego też wyssaliśmy życzenia ze stron fanowskich i prywatnych profili popularnych pań – głównie z Polski. Na deser serwujemy świąteczny przekaz Pana Prezydenta.

Ważne! Niektóre celebrytki okrasiły bożonarodzeniowe słówka ciekawymi zdjęciami – Doda fotografią z karpiem, Martyna Wojciechowska zadebiutowała w reniferowej czapce, a Natalia Lesz pochwaliła się swoją kicią. Dowody pod tekstem.

A oto życzenia:

Marina Łuczenko: “Słoneczka Moje Kochane – WESOŁYCH ŚWIĄT!!! Mam nadzieję, że te święta spędzicie w ciepłej rodzinnej i spokojnej atmosferze – tego Wam życzę.
Dziękuje,że jesteście! :)Lov”

Paula: “WESOŁYCH ŚWIĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄT ! :P:P:P:P:P”

Doda: “Wesołych Świąt!”

Natalia Lesz:] “Wszystkiego najlepszego ode mnie i od Kici, za która na pewno tęskniliście ;)”

Lady Gaga: “Merry X-mas Little Monsters!”

Shakira: “Happy Holidays! ¡Felices Fiestas! -Shakx”

Halina Mlynkova: “Kochani!!! Spokojnych Świąt dla Was i Waszych bliskich…. Niech Wam gwiazdka pomyślności…. jutro świeci od samego rana!!!!!!!”

Martyna Wojciechowska: “KOCHANI! Tuż przed Wigilią życzę Wam spokojnych, zdrowych, cudownych Świąt, wielu podróżniczych inspiracji i… spełnionych marzeń. Martyna”

Maja Frykowska: “Kochani, życzę Wam spokojnych świąt w gronie najbliższych oraz niekończącego się wodospadu miłości, który będzie wypływał z Waszych serc i wracał ze zdwojoną siłą 🙂 Na ten magiczny okres zostawiam Was z moją ulubioną świąteczną piosenką. MF”

Prezydent RP Bronisław Komorowski: “Drodzy! Wesołych, spokojnych i przepełnionych miłością Świąt!”

Dziękujemy!

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

2 Replies to “Gwiazdy i prezydent składają życzenia na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *