Wielkimi krokami zbliża się pierwsza rocznica katastrofy smoleńskiej. Nie będziemy się w tym miejscu rozpisywać i wspominać, bo każdy z Was wie, co się 10 kwietnia 2010 roku stało.

Od kilku dni media bombardują nas zapowiedziami materiałów, które wyemitują na swoich antenach w najbliższą niedzielę. Rozrywkowy TVN, publiczna TVP i święta Telewizja Trwam sprawiają wrażenie, jakby chciały pobić rekord wypuszczonych w pierwszą rocznicę katastrofy smoleńskiej audycji wspominkowych. Użytkownicy Facebooka mówią dość.

I trudno im się dziwić. 10 kwietnia trudno będzie szukać w mediach rozrywki. Na przekór mediom i politykom na Facebooku ruszyła akcja Robię zapasy i barykaduję się w domu na czas rocznicy Smoleńska, której kulminacja nastąpi w nadchodzącą niedzielę.

…przeraża Cię rozgrywanie swoich wojenek tragedią 96 osób i ich rodzin, irytuje Cię manipulowanie ludzkimi uczuciami i ich wiarą? Czujesz bezradność oraz zażenowanie tą sytuacją, i…… zaproś swoich znajomych i wklej link (poniżej) na swoją tablicę….

http://www.facebook.com/event.p…

.. akcja ta potępia wykorzystywanie tej rocznicy do własnych rozgrywek politycznych i szerzenie nienawiści i tworzenie podziałów…. ale proszę o szacunek dla ofiar tej tragedii komunikacyjnej…” – tymi słowami zachęcają do bojkotu pierwszej rocznicy katastrofy smoleńskiej inicjatorzy faceboowej akcji.

Komentarz jest zbędny. Dołączycie? Czy nie wypada?

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

31 Replies to “Bojkot rocznicy katastrofy smoleńskiej na FB – wypada?

 1. w 1945 roku tysiące ślązaków za zgodą POLSKICH WŁADZ została wywieziona przez sowietów do ZSRR do niewolniczej pracy tysiące nie róciło czy ktoś słyszało tym czy były jakieś rocznice , pomniki NIC oświęcim ,katyn czy smolensk tylko to

 2. To były “polskie” władze, które pozwalały wywozić sowietom Ślązaków???? Człowieku,pomyśl,ogarnij się…..

 3. w mediach jest codziennie o Smoleńsku do znudzenia,więc mnie to nie wzrusza,przełączam się na kanały rozrywkowe

 4. Za to , ze jest w mediach do znudzenia podziekujcie wlasnie mediom POwskim , ktorym wlasnie o to chodzi aby Polacy mieli dosc i tak reagowali : bleeee .

 5. Ja już mam odruch wymiotny gdy słyszę albo widzę jak PIS-aki jątrzą i prą do wojny w przenośni i dosłownie. Mój organizm się buntuje przeciw psychopacie Kaczyńskiemu i jego debilnym pachołkom.

 6. ja juz mam odruch wymiotny gdy slysze jak POpaprancy jatrza i pra do wojny.Mój organizm sie buntuje przeciw psychopacie TUSKOWI i jego debilnym pachołką.

 7. jak widze i czytam kolejna nagonke PO rodzi sie pytanie: skad sie tacy TUSCKOSONICi biora, bo kalac wlasne gniazdo i wyrzekac sie wlasnej historii w imie partyjnych interesow Polakowi sie nie godzi. wiec skad oni sa ?

 8. nie rozumiem tych co wygarniają Tuskowi, jak chcecie Kaczora to będziecie mieć w TV i na co dzień tylko mohery i ojca dyrektora,piękną Kępę ,Fotygę i oszołoma Macierewicza, a na czele sfiksowanego Jarosława

 9. w niedziele lykam 4 tablety ekstazy i robie bibe z fajewerkami na ogrodku–gosc specjalny z glosnikow westbam

 10. ja wyjeb… mam.ja wiem swoje na temat tej katastrofy i żałuję wszystkich którzy tam zginęli. nie popieram ani PiS ani PO, bo tusk robi z nas z…ów, a kaczor się obraza ja nastoletnia d…ka. czekam na normalnych polityków.(oby…)

 11. Yebać smoleńsk. Dzisiaj i jutro to dzień wolny od pracy dla dziennikarzy. Mendy i cwelarze. Bedą sie modlić do jezusika oj dlaczego oj dlaczego?? a dlaczego jezusik ich nie uratował albo jak wy to wolicie cud? Bo gdyby sie uratowali to mówilibyście o cudzie a nie uratowali się i nie mówicie o cudzie ale i tak modlicie sie do jezusika ale porypańce chrześcijanie bauuahhahah

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *