W tym konkursie możecie wygrać prawie filmowy uśmiech. Nagrodą nie są co prawda porcelanowe zęby, ale ich wybielanie u warszawskiego stomatologa. Fajnie byłoby mieć białe uzębienie latem, prawda?

Jeśli chcecie odświeżyć swój zębowy wizerunek to wskoczcie na stronę organizatora konkursu tu: http://www.facebook.com/HighDen… . Polubienie jak zwykle jest obowiązkowe, a konkurs znajduje się w zakładce o tym samym tytule.

Zabawa “Poranne zamotanie” jest prosta – chcąc wygrać wybielanie musicie podzielić się z użytkownikami Facebooka Waszym porannym, wesołym zdjęciem i zebrać jak największą liczbę głosów. Szanse macie do 12 kwietnia. Szczęśliwego zwycięzcę, któremu w Warszawie naprawią uśmiech, poznamy dzień później.

Ważne! Jest jeden haczyk. “Organizator zastrzega sobie prawo odmówienia wykonania zabiegu wybielania zębów w przypadku gdy posiadacz imiennego kuponu nie spełni w terminie trzech miesięcy od daty wydania kuponu warunków niezbędnych do bezpiecznego wykonania zabiegu wybielania zębów” – czytamy w regulaminie konkursu. W praktyce oznacza to, że albo zwycięzca wyleczy sobie przed wybielaniem zęby, albo straci nagrodę. Na hollywoodzki uśmiech trzeba sobie zapracować.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

3 Replies to “Do wygrania białe zęby

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *