Tajowie znowu kpią z Marka Zuckerberga! Tym razem graficy z Next Media Animation TV (NMA TV) wyprodukowali animowany klip o zmianach na Facebooku. Mark Zuckerberg został w nim wyniesiony na społecznościowe ołtarze.

NMA TV kpi przede wszystkim z nowej polityki prywatności zmienionego Facebooka. Aplikacje, z których korzystają użytkownicy, będą bowiem bezczelnie wykorzystywać ich dane. Jak? Przekonajcie się sami.

Nie zabrakło tu też fragmentów kultowego “Matrixa”.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

12 Replies to “Bolesna prawda o zmianach na FB (WIDEO)

  1. …nooo i..? To wszystko? Jak za 50 lat pieprznę w kalendarz, to gówno mnie obchodzi jakie jeszcze nowe zmiany zostaną wprowadzone.

  2. zniosłem grono, fotki, epulsy, nawet nasze klasy, ale ten cały fejs to jedno wielkie skupisko całego tego historycznego gówna 🙂

  3. fiszbuk…hahaha, smieszy mnie to jak nk. śmieszy mnie to ze ludzie traktują to jako wyrocznie : zostanie oznajmione na fejsiku LOL większej polewy nie ma…tak wiec dalej dawajcie sie pompować w każdą dziure i leccie sprawdzic fejsika czy aby nie macie nowych znajomych z chin LOL

  4. to dość smutne że ludzie piszą że nie mogą żyć bez Facebooka , nigdy nie zakładałam na tej stronce konta bo nie mam potrzeby” wrzucania ” co chwila nowych zdjęć , posiadania 400 znajomych gdzie z 90% nie mam kontaktu ,ale widnieją jako “znajomi” , żałosne zmienianie “statusu” . Niedługo jak otworzę lodówkę pojawi mi się logo Facebooka! Pomyślcie że swoją głupotą dajecie zarobić gruuube miliony dolarów ludziom którzy żerują na waszej naiwności , nie mówiąc już o tym ,że Wasi szefowie mogą bez problemu sprawdzić Was .Obejrzyjcie sobie The Social Network i zobaczcie jak dajecie w każdej sekundzie zarobić innym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *