Facebook Was wkurza? Macie dość aplikacji, postów na wallach i hiperaktywnych znajomych? Teraz możecie dosłownie rozstrzelać Facebooka. Wszystko dzięki wtyczce ‘Destroy the Web’, która zamienia wertowaną przez Was stronę internetową w archaiczną strzelecką grę komputerową.

‘Destroy the Web’ zasysamy tu: http://destroytheweb.net/instal… . Wtyczkę można zainstalować na przeglądarkach Google Chrome i Mozilla Firefox.

Na rozwalenie dowolnej strony internetowej, w tym walla Facebooka, macie dokładnie 30 sekund. W tym czasie musicie zrobić z witryny szwajcarski ser. W trakcie internetowej masakry towarzyszyć Wam będą dźwięki znane z kultowych gier na Atari i Commodore. To prawdziwa gratka dla fanów 8-bitowych maszyn.

Pierwszy polski fan page na Facebooku został już zmasakrowany dzięki wtyczce. Swoją stronę fanowską załatwiła redakcja serwisu komputerswiat.pl.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

8 Replies to “Rozstrzelaj Facebooka!

  1. fejsbuk jest dla lansiarzy i samotnych ludzi, ułatwia izolację od prawdziwych znajomych, rozleniwia w prawdziwych kontaktach, też zlikwidowałem konto parę dni temu, przestało mnie kręcić “spotykanie” znajomych w internecie, wolę zadzwonić i umówic się na prawdziwe spotkanie – nie wirtualne, dosyć miałem tego fejsbukowego spamu co chwilę i tego że po wyjściu z fejsbuka, prawię każda strona którą otworzę zachęca literką f.żeby się zalogować. przez taki chorobotwórczy portal ludzie zapominają od czego są prawdziwe spotkania, życzę wszystkim pozostałym na fejsbuku, żeby się obudzili

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *