Monarchia brytyjska jest bez wątpienia najpopularniejszą monarchią świata. Można się zresztą było o tym przekonać podczas ślubu księcia Williama i Kate Middleton – świat oszalał na ich punkcie, a ceremonię zaślubin transmitowały niemal wszystkie telewizje świata.

Brytyjczycy mają najlepszy na świecie Disneyland. Rodzina królewska przyciąga turystów jak magnes, a ci zostawiają na Wyspach Brytyjskich miliony funtów. Monarchia bywa na wskroś nowoczesna. Nic więc dziwnego, że ma oficjalny fanpejdż na Facebooku.

Królewską stronę fanowską znajdziecie tu: http://www.facebook.com/TheBrit… . Na Facebooku etykieta nie obowiązuje, możecie “lajkować” fanpejdż bez kapeluszy i bez oddawania pokłonów Jej Wysokości. Strona jest ciekawa. Można na niej znaleźć wyczerpujące informacje o królewskim weselu i złożyć królewskiej parze życzenia. Na fanpejdżu znajdziecie też informacje o królewskich wydarzeniach w zakładce “Near Me”.

Warto też zajrzeć do pokaźnej galerii zdjęć. Dla miłośników monarchii to będzie prawdziwa foto-uczta. Kilkaset zdjęć a wszystkie dobrej jakości. Nadworny fotograf to prawdziwy pracuś.

Wszyscy zainteresowani planami Księcia i Księżnej Cambridge zapraszamy do śledzenia królewskiego walla. Znajdziecie tu link do oficjalnych zdjęć ze ślubu Williama i Kate. Ich Wysokości.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

11 Replies to “Brytyjska Rodzina Królewska na Facebooku – bez etykiety

  1. Swiat nie zwariowal za rodzina krolewska, swiat jest gwalcony informacjami o niej. Wszyscy jestesmy rowni, a ich “blekitna” krew jest tak samo blekitna jak moja i wasza!!! Promuja wlasny wizerunek za pieniadze podatnikow. Czas abdykowac Pani Elu !!!

  2. cały świat oglądał ślub bo po części nie miał innego wyjścia 😀 tv narzuciła to swoim odbiorcom ;<

  3. to trzeba było TV wyłączyć,a nie pi..lić teraz farmazony.. ktoś wam kazal się w to gapić??? biedni,skrzywdzeni,zgwałceni-paranoja przygłypów..

  4. za starych dobrych czasów to za przyrównywanie się do szlachty chłosta i dyby! Ale mimo wszystko szanuję Rodzinę Królewską. Chyba sentyment za przywilejami mi się włącza… hlip 🙁

  5. Za kasę podatników a czy ktokolwiek pokusił się o sprawdzenie jaka jest proporcja otrzymywanych pieniędzy przez RK do oddanych podatków. Po za tym pamiętać należy że mimo bycia w pierwszej trójce zadłużonych państw Anglia jest lepiej postrzegana dzięki monarchii w świecie. Dodatkowo piękna bajka spotyka niewielu Katarzyna miała właśnie to szczęście. Ja życzę jej powodzenia.

  6. Proporcja miedzy dawaniem, a braniem jest taka, ze dwor bierze 91ml, a panstwu daje 210ml. Slub byl przepiekny, a ozdoba tego slubu byly obie siostry Midlton, tak Kasia jak i Pippa.

  7. A co Wam wszystkim do brytyjskich pieniedzy, jesli by brytyjczycy nie chcieli krolowej na pewno by jej nie miel,i a ci ktorzy tam wyjezdzaja musza sie dostosowac do kraju i nie marudzic, ze trzeba na nich placic, sama place ale i tak zyje sie o niebo lepiej niz w pl.

  8. jeje ale ci arystokraci sa brzydcy.Dobrze ze william ozenile sie z plebejka..troche oczysc i wymiesza sie ta cala “krolewska krew”Co nie znaczy ze ta cala kate grzeszy pieknoscia.Co to ,to nie. Najbrzydszy chyba to ten Harry syn kochanka Diany ,jak skora z niego sciagnieta i bez badan DNa golym okiem widac.Sogoma i gomora w tym dworze krolewskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *