Wśród tysięcy zdjęć USG kobiet w ciąży umieszczanych na Facebooku czasem można znaleźć prawdziwe perełki. Ta przeróbka ciążowego USG została wrzucona dla żartu. Przyjaciółka żartującej poczuła się jednak urażona.

Prawdziwe “Dziecko Rosemary” – tak można określić opublikowane zdjęcie. Dziecko w łonie matki z diabelskimi widłami w rączkach to dla niektórych kobiet zbyt wiele. Szczególnie, jeśli same są w błogosławionym stanie.

Podoba Wam się ta przeróbka USG? Jest się na co obrażać?

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

13 Replies to “Z Facebooka: Postawiła się ciężarnym matkom

  1. facebook to nie miejsce na takie zdjecia! to tak prywatne i tak intymne ze powinno byc dla nas nie publicznie dla wszystkich!

  2. jeśli ma być nie publiczne (tak prywatne i tak intymne ) to dlaczego to jest na FB ??????? – FB to ekshibicjonizm w KAŻDEJ postaci !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  3. super! STOP CIĄŻOWEMU EKSHIBICJONIZMOWI!!! Rzesze niecieżąrnych czują się zniesmaczone wielikimi brzucholami i obrazami wnętrzności dumnych matek !

  4. ludzie to już chyba nie wiedzą jak to jest normalnie spotkać si ę w realu… rozmawiac,…. wziąć za ręke poczuć siebie … swoją bliskość … kochac się……… i.t.d …….. itp… wolą ekshibicjonizm na FB, NK i innych pustaczanych portalach…….

  5. dziewczyna mojego kumpla zanim zrobi kupke to meludje o tym na FB ………. bez FB już nic nie można ….

  6. Internet to wynalazek szerokotematyczny.Jesli ktos nie chce trafic na tresci bulwersujace to nie powinien odwiedzać stron, które potencjalnie moga je zawierac. Tym samym wiadomo, ze nawet byle baner reklamowy na popularnym poortalu moze zawerac takie trsci. Kazdy ma prawo zamieszczac w sieci to co chce i czego nie zabrania prawo, wiec jesli ktos sie z tym nie zgadza, to niech zaniecha korzytsania z internetu – zyska tym na spokoju psychicznym i oszczedzi sobie nieprzyjemnosci 😉 Pozdrowienia dla nadwrazliwcow 😛

  7. sama jestem w ciązy i jakoś do głowy by mi nie przyszło, żeby na FB lub NK umieszczać zdjęcia z USG. A co do przeróbki to tylko żart nie ma się o co obrażać.

  8. mam dziewczyne, przestałem palić, nie wiele piję, nie mam konta na FB i skasuje chyba konto NK… jestem nienormalny???? a może dorosłem???? kto mi powie????

  9. A co mnie interesuje co sobie jakie zdjęcia wstawia na FB. Ludzie… Już wole zdjęcia z USG, nic 12-latkę z dupą i cyckami na wierzchu i z usteczkami “w rybkę”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.